Co pojí SyteLine a Las Vegas?

Již více než 25 let se každoročně koná uživatelská konference systému Infor SyteLine, tradičním místem konání je město hříchů Las Vegas. Letošní konference se nese v duchu SyteLine 9, součástí jsou prezentace k novinkám v modulech APS, Workbench, Portály a další. Kromě uživatelů se jí účastní také zástupci společnosti Infor, implementátoři a tentokrát nebudeme chybět ani my. Pochopitelně, rádi se s nabytými znalostmi podělíme s našimi zákazníky ať již formou článku nebo semináře.

ERP informační systém Infor SyteLine má tisíce implementací a desetitisíce uživatelů po celém světe. Tato silná uživatelská základna se sdružuje v organizaci SyteLine User Network, která je pořadatelem této uživatelské konference. Zúčastnit se může každý kdo se SyteLine pracuje, ať již na straně dodavatele systému či uživatele, přičemž uživatelé převládají. Jde tedy také o výměnu zkušeností (dlouholetých) uživatelů SyteLine v celosvětovém měřítku.

Chcete-li využít příležitosti a podívat se 26. – 28. března 2014 do Las Vegas (nejen na konferenci ;-)), podívejte se na stránky https://www.sytelineusernetwork.com/conference-info, kde najdete informace k přihlášení a také program. Pokud vás zajímá z programu něco konkrétního a víte, že se na konferenci nedostanete, dejte nám vědět na formuláři níže – zkusíme se zúčastnit za vás.

Mimochodem, členem SyteLine User Network se můžete stát také vy. SUN a uživatelé SyteLine jsou aktivní na sociální síti LinkedIn, hledejte skupinu SyteLine User Network.

Kontaktujte nás

Opište text
captcha