Infor BI pro SyteLine je nyní k dispozici

Společnost Infor oznámila dostupnost řešení Infor BI pro informační systém SyteLine od verze 8.03 a vyšší. Tento nástroj pomáhá výrobním firmám analyzovat trendy na trhu, pochopit co ovlivňuje výkon jejich podniku a umožňuje provádět rychlá a kvalifikovaná rozhodnutí.

Toto řešení se od jiných odlišuje ve dvou věcech:

  • Předem nachystaný obsah
  • Technická integrace

Zatímco i jiné produkty nabízejí předdefinované dashboardy a analytické nástroje, Infor BI pro SyteLine přidává hotové datové kostky a dashboardy jako integrovanou součást existujícího řešení. Díky vytvoření jednotné platformy pro analýzu, podporu a vytváření rozhodnutí na základě dat ve Vašem ERP, máte možnost zrychlit své rozhodovací procesy, zrychlit schopnost reakce a připravit se na nové podmínky a příležitosti ve Vašem podnikání.

Infor BI pro SyteLine obsahuje:

  • Deset hotových datových kostek pro SyteLine
  • Čtyři hotové dashbooardy pro SyteLine
  • 24 hotových sestav

Řešení Infor BI pro SyteLine je technologicky postaveno na Infor Performance Management a obsahuje především hotové napojení na Infor SyteLine a zobrazení dat tak jak je používáme v tomto ERP. Již v základu se také počítá s analýzou dat pocházejících s více lokalit. Díky standardnímu řešení je také možno zapojit data z jiných informačních systému společnosti Infor do jednotného prostředí pro analýzu a podporu rozhodování.

Více informací o řešení Infor BI pro SyteLine.

 Mohlo by Vás také zajímat