Infor ocenil Krnovské opravny a strojírny za provozní dokonalost

Společnost Infor vyhlásila na uživatelské konferenci Inforum 2012 vítěze ocenění Infor Excellence in Action. Vítězem kategorie Operational Excellence (provozní dokonalost) se letos stala česká společnost Krnovské opravny a strojírny s.r.o. za úspěšné  nasazení řešení Infor10 ERP Business (SyteLine) realizované implementačním partnerem ITeuro, a.s.

Společnost Krnovské opravny a strojírny potřebovala zefektivnit své procesy, aby dokázala zvládnout nárůst objednávek a zaměstnanců. Nasazení Infor10 ERP Business (SyteLine) umožnilo automatizaci existujících procesů a vytvoření nových procesů pro podporu důležitých investic. Implementace řešení trvala méně než 6 měsíců a přinesla podniku téměř okamžité výsledky.

Pavel Arbeit (Krnovské opravny a strojírny) a Petr Boháč (ITeuro)
Systém nyní poskytuje kvalitnější data. Mimo jiné umožnil identifikovat kritické body a problémy,       a zvýšil tak transparentnost informací. S lepším přehledem o výrobních operacích mohou Krnovské opravny a strojírny lépe plánovat nákup materiálu a řídit úroveň zásob. Řešení nahradilo neintegrované systémy vyvinuté ve vlastní režii a významně pomohlo snížit náklady na IT a jeho administraci.

Uvedení systému do produktivního provozu umožnilo společnosti

  • dosáhnout 20% meziročního nárůstu obratu vůči srovnatelné bázi, 
  • zvýšení přesnosti dodávek v oblasti strojírenské výroby o 25 % a v oblasti výroby tramvají a opravárenské činnosti o 20 %