Konec domněnkám, SyteLine 9 je zde

Společnost Infor uvolnila novu verzi informačního systému Infor SyteLine 9. Nová verze staví na osvědčené technologii předchozí generace a navíc přináší celou řadu vylepšení a nových funkcionalit pro lepší podporu vašich firemních procesů. Na co se můžeme těšit…

Změny multisite funkcionality

Podpora více lokalit v SyteLine je standardem řadu verzí zpět. Nyní přichází vylepšení, kdy data všech lokalit mohou být uložena v jedné fyzické databázi. Pochopitelně je řízen přístup k záznamům dle jednotlivých lokalit. Zjednodušuje se tak správa celého systému.

Vylepšení v oblasti plánování APS

Také plánovací nástroje APS se dočkal nových možností, například vylepšení plánování po skladech, přehlednější zprávy o výjimkách plánování, nové přehledy nebo fixace rozvrhu výrobní zakázky až na úroveň operace.

Vylepšení vzhledu

V mřížce je možno zobrazit více informací v jednom sloupci včetně obrázku. Opomenuta nezůstala ani mobilní zařízení – k dispozici jsou přehlednější a pěknější formuláře.

Práce se zákazníkem

V oblasti práce se zákazníkem přibyla možnost definice časově omezených slev a akcí. Zajímavé je rovněž generování přirážek nebo slev k prodejní ceně na základě pohybu cen materiálu na komoditních burzách. Přibyla zákazníky požadovaná možnost evidovat různé typy materiálu ve výrobcích, lze tak jednoduše vytvořit například seznam nebezpečných materiálu v daném výrobku.

Propojení na další nástroje

Vylepšení se dočkalo rovněž propojení na MS Outlook – zobrazuje se přehledněji a více informací ze SyteLine. Také se rozšířily možnosti importu ze systému Infor PLM, například import nově zohledňuje preferované výrobce materiálu.

Uvedený seznam není ani zdaleka kompletní, vylepšení je celá řada napříč systémem. Vybrané funkce budeme prezentovat na našem webu v sekci Věděli jste, že… a pochopitelně na některém semináři pro naše stávající a potenciální zákazníky.