Novinky z Inforu: akvizice společnosti Easy RMS

Společnost Infor počátkem června oznámila akvizici společnosti Easy RMS, která působí v oblasti poskytování SaaS softwaru pro řízení příjmů v segmentu pohostinství. Podle vlastního vyjádření chce Infor tímto krokem posílit svoji pozici poskytovatele komplexních aplikačních sad v tomto odvětví a systém Easy RMS doplní řešení Infor10 Hospitality.

  • Infor získal formou akvizice společnost Easy RMS, předního poskytovatele softwaru pro řízení příjmů s sídlem v Londýně. S více než 1 200 zákazníky v 61 zemích v Americe, EMEA a v Asii-Pacifiku představuje Easy RMS silné komplementární řešení k existujícím globálním systémům Infor v odvětví pohostinství.
  • Akvizice Easy RMS dále upevňuje pozici firmy Infor jako předního poskytovatele komplexních aplikačních sad pro odvětví pohostinství začleněním robustní funkcionality pro řízení příjmů s podporou procesů recepce, rezervace, úklidu, správy zařízení, řízení událostí, prodeje a marketingu, lidských zdrojů a dalších – dostupné jak v cloudu tak on-premise.
  • Zákazníci Easy RMS získají přínosy z tohoto partnerství díky síle a stabilitě společnosti Infor, která je třetím největším poskytovatelem podnikových aplikací na světě se zaměřením na produktové inovace zvyšování a zákaznické hodnoty. Vedle toho zákazníci budou moci využívat oceňované služby podpory Xtreme Support.

„Infor stále hledá nové způsoby, jak nabízet své produkty a zdroje zákazníkům a zájemcům z odvětví pohostinství a pomoci jim řídit růst příjmů při zlepšené ziskovosti. Easy RMS je pro tyto účely dokonalým řešením,“ řekl Stewart Applbaum, senior viceprezident a generální manažer v oblasti pohostinství ve společnosti Infor. „Easy RMS je ideálním doplňkem systémů Infor a její cloudová si strategie skvěle rozumí s produktovou strategií Infor v odvětví pohostinství. Zákazníkům poskytne bohatá řešení, která pomáhají zjednodušit zavádění, řízení a náklady spojené se správou hotelových aktivit.“

O společnosti Infor
Infor je třetí největší poskytovatel podnikových aplikací a služeb, který pomáhá více než 70 000 velkým a středně velkým zákazníkům zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst v celé řadě odvětví. Více informací naleznete na www.infor.com.  

Zdroj: Infor