Ohlédnutí za seminářem na téma Jak na plánování výroby dle úzkého místa

Ve čtvrtek 21.3. proběhl seminář pro stávající zákazníky Jak na plánování výroby dle úzkého místa. Obsahem semináře byly prezentace a hlavně diskuse k vybalancování kapacit dle úzkého místa, přínosy ze společnosti Česká zbrojovka. Menším zpestřením byla simulační hra na téma vybalancované kapacity versus vybalancované procesy a krátké představení řešení ASD. A protože se, bohužel, řada zákazníků na seminář z kapacitních důvodů nedostala, budeme akci v červnu opakovat.

Seminář se uskutečnil pod vedením Jiřího Kundraty, který pracoval až do konce roku 2012 v naší společnosti. Na semináři tak mohl skloubit zkušenosti získané během působení v naší společnosti se zkušenostmi u svého staronového zaměstnavatele.

Menším zpestřením byla simulační hra na téma vybalancovaných kapacit a vybalancovaných procesů, kdy si účastnící mohli jednoduchým způsobem ověřit, co je pro dosažení maximálního průtoku výrobou podstatné. Více o hře naleznete v tomto odkazu.

Účastníci semináře při deskové hře - Kapacity nebo procesy?

Jak již bylo naznačeno v úvodu, budeme pro velký zájem seminář opakovat. Předpoklad je v červnu 2013, přesný termín ještě upřesníme. Sledujte tedy naše webové stránky a newsletter.