Ondřejovická strojírna povýšila na SyteLine 8

Na přelomu listopadu a prosince proběhlo překlopení SyteLine na verzi 8 ve společnosti Ondřejovická strojírna. Projekt přechodu na novou verzi byl připraven a veden jako technologický upgrade, který má připravit firmu pro další rozvoj a využití informačního systému, především v oblasti plánování APS.

V rámci projektu využili uživatelé možnost pročištění starých a již nepoužívaných dat, například číselníky zákazníků, dodavatelů. Byl také nasazen nový přepracovaný modul účetnictví, kde uživatelé oceňují snadnější používání.

Uživatelé již nyní používají nový modul Workbench a především datové pohledy, připravené konzultanty ITeuro. Datové pohledy nahradily některé sestavy, například vyhodnocení zakázek, včetně zobrazení kurzových rozdílů. Pro modul Workbench proběhne detailní školení, proto aby administrátor, případně pokročilí uživatelé, mohli datové pohledy a ukazatele KPI sami vytvářet a upravovat.

O společnosti

Ondřejovická strojírna se specializuje na kusovou zakázkovou výrobu tlakových zařízení, je také oprávněna k výrobě vyhrazených technických zařízení pro jadernou energetiku. Společnost používá informační systém Infor SyteLine již od verze 5.