Partnerství s Manufacturing Management Forum

Nenechte si ujít konferenci Manufacturing Management Forum – diskusní setkání výrobních ředitelů, ředitelů závodů a manažerů výrobních podniků, letos na téma zvyšování konkurenceschopnosti společnosti a reakce na zeštíhlování a zefektivňování výrobních podniků. Mezi prezentujícími je také Bogdan Heczko ze společnosti Česká zbrojovka…

Stali jsme se partnery společnosti Top Vision pro pořádání odborné konference Manufacturing Management Forum 2013, který se uskuteční ve dnech 14.-15. listopadu v Otrokovicích.

Ústředním cílem letošního fóra je výměna zkušeností, názorů a diskuse o aktivní roli výrobního managementu při zvyšování konkurenceschopnosti společnosti a reakci na zeštíhlování a zefektivňování výrobních podniků.

Akce se zúčastní řada výrobních firem a naši vybraní zaměstnanci. V rámci přednášek vystoupí také náš zákazník, konkrétně Bogdan Heczko společně s Jiřím Kundratou na téma: Výsledky a přínosy projektu rozvrhování České zbrojovce.

Využijte jedinečné příležitosti setkat se zástupci špičkových výrobních firem, vyměnit zkušenosti a také navštívit výrobní závod společnosti Barum Continental. Přihláška a detailní program je k dispozici na webu pořádající společnosti Top Vision nebo jako PDF v odkazu níže.

Související odkazy: Přihláška a detailní program MMF 2013.pdf