Plánované ukončení podpory účetnictví pro Infor ERP SyteLine 7

Na počátku roku 2012 jsme uvolnili novou verzi lokalizovaného účetnictví pro informační systém Infor10 ERP Business (SyteLine). Účetní modul pro Infor ERP SyteLine verze 7 již nadále není rozvíjen a doplňován o novou funkcionalitu. Stávající zákazníci, kteří tuto verzi využívají, obdrží i nadále legislativní změny a úpravy s touto oblastí spojené v rámci smlouvy o podpoře.

Podpora veškerých legislativních změn účetnictví pro SyteLine verze 7 bude ukončena k 31.12.2013. Po tomto termínu bude v rámci poplatků o podpoře udržováno pouze účetnictví v Infor10 ERP Business (SyteLine).

Vzhledem k těmto změnám doporučujeme všem stávajícím zákazníkům, kteří využívají účetní modul ve verzi SyteLine 7, včas naplánovat přechod na nejnovější verzi Infor10 ERP Business (SyteLine), aktuálně na verzi 8.03. Věříme, že přechodem na nejnovější verzi informačního systému získáte nejenom komfortnější funkcionalitu samotného modulu účetnictví, ale využijete také sílu a energii firmy Infor, která tento produkt v posledních 3 letech dynamicky rozvíjí.

Pro bližší informace se prosím obraťte na obchodní oddělení ITeuro  na emailové adrese obchod@iteuro.cz nebo na telefonním čísle +420 591 162 411. Stručný produktový list nové verze lokalizovaného účetnictví pro Infor10 ERP Business (SyteLine) naleznete v sekci Ke stažení.