Reportáž z ITeuro Solution Day 2017

20170914_142910_800x600

Ve čtvrtek 14. září 2017 proběhl 16. ročník ITeuro Solution Day – tradičního setkání stávajících i potenciálních zákazníků a partnerů společnosti ITeuro, a to nejen z řad příznivců golfu. Pro letošní rok jsme zvolili atraktivní prostředí Golf resortu Olomouc. Akce s více než 60 účastníky kombinovala dopolední odbornou konferenci s golfovým odpolednem a společenským večerem.

Program zahájil ředitel společnosti Petr Boháč, který bilancoval uplynulý rok z pohledu ITeuro. Poté následovaly dvě prezentace praktických zkušeností našich zákazníků. Lucie Čiperová z firmy Awec Aluminium Products přiblížila čerstvou implementaci ERP Infor SyteLine (CloudSuite Industrial). Michaela Zmítková přítomné hosty seznámila s přínosy dlouholetého využívání nástroje Konfigurátor (Infor CPQ) ve firmě ISAN Radiátory.

V druhém odborném bloku náš konzultant Lukáš Havíř společně s Petrem Boháčem představili nový produkt InduStream z dílny ITeuro a ukázali i směřování dalšího vývoje. Vedoucí implementace Petr Prokop (za oblast výroby) a Daniel Sebera (za oblast logistiky) se podělili jak o novinky v SyteLine aktuální verze 9.01, tak plány našeho partnera Infor pro budoucnost. Řadu z nich totiž Infor odhalil na mezinárodní konferenci Inforum v New Yorku, kde D. Sebera v červenci naši společnost zastupoval.

Po obědě a rozdělení do flightů již účastníkům nic nebránilo v tom, aby se vydali na mírně kopcovitý terén hřiště a naplno si užili golfové odpoledne. Za opravdu větrného, ale slunečného počasí golfisté změřili síly na 18 jamkách. Negolfisté–amatéři začali svou přípravu v golfové akademii, kde nejprve odpalovali míče a patovali. Nabyté zkušenosti pak zúročili ve hře Texas scramble na 7 jamek. Z té vyšel jako vítězný flight Davida Prokopa, ve složení Petra Zak, Daniel Marek, Tomáš Pospíšil a Jan Turanský. Mezi golfisty si pak první místo odnesl Jiří Rakušan.
V patování se nejlépe umístil Petr Lachman, následovaný Tomášem Krátkým a Davidem Prokopem. Vítězem vložené soutěže Nearest to the Pin se stal Daniel Sebera a za Longest Drive si první místo odnesl Stanislav Osička.

V rámci večerního programu provozní ředitel České zbrojovky Bogdan Heczko názorně předvedl několik zbraní upravených pro prezentační účely. Vedle pistolí, kulovnice a samopalu nechyběla ani útočná puška BREN, kterou využívá i česká armáda. Poutavý výklad, z čeho se jednotlivé druhy a typy zbraní skládají, kolik se jich vyrobí a s jakými rozdíly, ale i další zajímavosti sledovala většina hostů. Ti si pak mohli zbraně i sami osahat. Řadu z nich překvapily například použité moderní materiály polymerů, které výrazně snižují hmotnost. Diskuze, příjemné rozhovory a zábava se pak protáhly až do brzkých ranních hodin.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou příští rok!