Společnost EURAC Hradec využívá pro odvádění výroby Terminálový sběr dat

Nadnárodní společnost EURAC, výrobce brzdových automobilových kotoučů v letošním roce implementovala informační systém Infor SyteLine ve svém výrobním závodě EURAC Hradec. Pro odvádění výroby a skladové transakce byly doposud využívány nástroje SyteLine se specifickými úpravami převzatými z jiných lokalit společnosti EURAC.

Podobně jako další uživatelé SyteLine, byl záměr zjednodušit odvádění výroby a skladové transakce použitím čárových kódů. K tomu si EURAC vybral z nabízených řešení systém Terminálového sběru dat naší společnosti. Klíčové pro rozhodnutí bylo:

  • Přizpůsobení odvádění stávajícím úpravám a procesům ve společnosti.
  • Jednoduchost použití.
  • Rychlost aplikace, spolehlivost.

Vzhledem k specifickým požadavkům nebyly využity standardní transakce pro odvádění výroby a pohyby ve skladu, ale byly vytvořeny na míru zákazníka. Zohledňují se tak zákaznická pole, použití EAN kódů místo kódu položky, vlastní kontrola zadávání dat nebo nastavení výchozích hodnot podle odvedeného množství apod.

Systém je ve společnosti EURAC Hradec již téměř měsíc v živé provozu. Vzhledem k úspěšnému nasazení v české lokalitě, bylo rozhodnuto o pokračování projektu – nové transakce a také nasazení TSD v lokalitách v Německu a ve Velké Británii.