Strojírny Třinec přešly na novou verzi Infor SyteLine 8

Na začátku prosince byl spuštěn živý provoz nejnovější verze Infor SyteLine 8.03 ve společnosti Strojírny Třinec, a.s. K hlavním přínosům upgrade z předchozí verze SyteLine 7 patří nové funkcionality systému a implementace nových integrovaných modulů WorkFlow či WorkBench. Součástí upgrade byla také revize interface mezi SyteLine a účetním systémem SAP. Zajímavostí je i technologické řešení – všechny potřebné servery, včetně poslední verze databázového stroje MS SQL 2008, běží ve virtualizovaném prostředí VMware.

Společnost Strojírny Třinec, a.s. je firma s dlouholetou tradicí výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.

Infor SyteLine 8 - Domovská stránka řízení zásob

Nejnovější verze Infor SyteLine verze 8.03 představuje další významné obohacení funkcionality produktu, které napomáhá efektivní práci a zachování konkurenceschopnosti. Informační systém spoléhá na poslední verzi MS SQL a Windows Serveru: Infor SyteLine 8 obsahuje řadu dalších vítaných novinek, např., v oblasti skladů a distribuce je to řešení pro zákaznické a dodavatelské konsignace, dále vylepšení v oblasti plánování, kontejnery v materiálovém hospodářství, domovské stránky a další. Přehled novinek v této verzi najdete zde.