V KOVO RYBKA využívají nejnovější InduStream

ocelove_spony

Strojírenská společnost KOVO RYBKA upgradovala v polovině srpna náš software InduStream na jeho nejnovější verzi a využívá jej v ostrém provozu. Firma se na rozvoji řešení aktivně podílí, aktuální verze proto obsahuje hned několik nápadů zákazníka proměněných v komplexní funkčnosti. InduStream nyní umožňuje pracovníkům ve výrobě zobrazovat poznámky k operacím a materiálům a podporuje také odvádění materiálu na výrobní příkazy.

Zobrazování poznámek k operacím a materiálům spadá do konceptu bezpapírové dílny. Pracovníci přímo na terminálech vidí informace, jak připravit nebo opracovat materiál, jak připravit stroj pro operaci. Nepotřebují už tisknout žádné dokumenty a šetří čas, náklady i životní prostředí.

Výdej materiálu usnadňuje logistické procesy. Transakci výdeje tak nemusí řešit oddělení logistiky, ale pokud existuje operace, na kterou potřebuje pracovník materiál, stiskem tlačítka v aplikaci InduStream se odvede materiál na konkrétní výrobní příkaz. Materiál lze odvést podle kusovníku, načtením čtečkou čárových kódů i dalšími způsoby.

Kromě funkčního rozšíření přinesla nová verze produktu InduStream i nové uživatelské prostředí pro pracovní terminály. Design je moderní, přehledný a vizuálně atraktivní, přitom přívětivý na ovládání.

Pokud se budete o řešení bezpapírové dílny, interaktivního odvodu práce a sběru dat ve výrobních provozech dozvědět více, kontaktujte nás na obchod@iteuro.cz. Nezapomeňte, že InduStream lze propojit s libovolným ERP systémem.