Podmíněné formátování (podbarvení) v datovém pohledu

Datové pohledy modulu Workbench se staly běžným nástrojem typu business intelligence pro analýzu dat v Infor SyteLine, zvláště za použití vlastních uživatelských uložených filtrů (pohledů). Nicméně, není možné definovat barvu pozadí, která se automaticky aplikuje na základě zobrazených dat, tak aby se zvýraznila data která jsou opravdu důležitá. Jediným stávajícím řešením je použití filtrace.

Pokud si myslíte, že Vám může toto zlepšení nyní nebo v budoucnu pomoci, čtěte dál a podpořte jej!

Návrh řešení

Na formulář Výsledky datového pohledu přidat novou volbu Podmíněné podbarvení do menu Zobrazit. Uživatel v novém dialogovém okně bude moci definovat podmínku (podobně jako filtr) a k ní barvu pozadí:

  • Mělo by jí definovat více podmínek a k nim odpovídající barvy pozadí.
  • Podmínky definovat stejně jako filtry – jednoduché a známé.
  • Mít možnost aplikovat barvu pozadí na pouze na buňku (v rámci sloupce) nebo na celý řádek.
  • Mít možnost definovat pořadí podmínek a měnit toto pořadí.
  • Uložit podmíněné formátování spolu s uloženým pohledem.

Co dělat?

Myslíte si, že je tento požadavek užitečný? Pomůže Vám s analýzou dat? Pak ho podpořte! Více přihlášených uživatelů k tomuto požadavku znamená větší šanci, že se zlepšení objeví v další servisním balíčku nebo verzi Infor SyteLine.

Jak?

Přihlaste se na stránky podpory Infor a do vyhledávacího pole vpravo nahoře zadejte text “CER 151917”.

Stránky podpory Infor - vyhledání požadavků na zlepšení

Otevře se nové okno s výsledkem hledání. Pak již jen stačí kliknout na odkaz Sign Up – tím tento požadavek podpoříte a zároveň budete informování o vývoji.

Více o požadavcích na zlepšení a o registraci na stránky podpory Infor najdete v článku Věděli jste, že, jednotlivé návrhy na zlepšení Infor SyteLine jsou evidovány v databázi znalostí …

[sociable]