Automatické uzavírání výrobních příkazů v SyteLine

Zatěžuje Vás procházení a kontrola výrobních příkazů (VP) před jejich uzavíráním? Potřebovali byste lepší přehled o chybách odvádění práce a materiálu, ale trápí Vás kontrola stovek VP, z nichž pouze některé nejsou v pořádku? Ušetřete čas a využijte nástroj pro automatické uzavírání VP.

Nástroj umožňuje nastavení tolerancí, v rámci kterých se VP vyhodnotí jako připravený k uzavření a zároveň informuje uživatele, pokud daný výrobní příkaz není možné uzavřít automaticky.

  • Úlohu lze spouštět ručně nebo jako úlohu na pozadí s načasováním.
  • Lze používat různá nastavení pro různé skupiny VP (např. s daným číslem VP – křížově svázané VP pro zakázku), určitou předponu apod.
Nastavením parametrů rozdílů vykázané hodnoty nedokončené výroby a odvedených plánovaných nákladů (neodvedené nebo překročené materiály a operace), tolerance rozdílu ve vydaném materiálu a překročení hotového množství na operaci lze snadno získat informaci o tom, které operace nebo materiály na VP je potřeba zkontrolovat, dovykázat nebo jim věnovat zvýšenou pozornost zobrazením ve formulářovém logu s možností otevření příslušné operace či materiálu:
Automatic closing of job orders - log

Pokud Vás toto řešení zaujalo, neváhejte nás kontaktovat pro další informace či nabídku.

Kontaktujte nás

Opište text
captcha