Hromadná změna parametrů plánování

Pro informační systém Infor SyteLine jsme vyvinuli nástroj pro hromadnou změnu parametrů ovlivňujících plánování na aktuálních operacích a operacích VP, to vše s cílem dosáhnout lepších výsledků plánování snadněji a rychleji. Modul umožňuje pro vybrané pracoviště provádět hromadné změny skupin zdrojů, nastavit výchozí počet zdrojů a také dynamicky změnit počtu zdrojů dle velikosti výrobní dávky.

Pro koho je modul určen?

  • Měníte, doplňujete model zdrojů ať již z důvodu vylepšení nebo z důvodu změn ve firmě. Změny potřebujete přenést dostat na stovky operací.
  • Měníte výchozí počet zdrojů.
  • Míváte rozdíly ve velikostech výrobních dávek a potřebovali byste dynamicky nastavovat počty zdrojů na výrobních příkazech.

Modul Hromadná změna parametrů umožňuje vyřešit požadavky a umožní Vám tak dosáhnout lepších výsledků plánování. Modul je určen k hromadné změně vybraných parametrů plánování na aktuálních operacích a operacích VP pro zvolené pracoviště. Změny jsou prováděny, pokud je aktuální stav rozdílný od požadovaného stavu – dle nastavených parametrů (minimalizují se tak změny v databázi). Provedení změn lze nastavit jako úlohu na pozadí nebo provádět spuštěním ručně.

Pokud Vás toto řešení zaujalo, neváhejte nás kontaktovat pro další informace či nabídku.

Kontaktujte nás

Opište text
captcha