Partneři

Logo APSO

Společnost ApSo, spol. s r.o. vznikla v r. 1991 s cílem podpořit koncové uživatele při zavádění a provozování informačních systémů. Na základě dlouhodobých praktických zkušeností vyvinula vlastní produkt EIS APSO, který se vyznačuje jednoduchou a srozumitelnou obsluhou, bezpečností uložených dat a jejich transakčním zpracováním. Tak vznikl informační systém, který společnost sama zavádí, u některých zákazníků provozně zajišťuje a využívá jej i pro dalších ze svých aktivit, tj. vedení ekonomických agend pro firmy. Díky této provozní zkušenosti je systém neustále rozvíjen a zdokonalován a je zajištěna návaznost legislativních úprav. ITeuro spolupracuje s firmou ApSo a využívá jejich služeb jako tvůrce ekonomického systému EIS APSO společně s PaM, které využívají někteří z našich stávajících zákazníků.

 

Logo GabenFirma Gaben spol. s r. o. je ryze českou soukromou společností, která byla založena v roce 1991. Z původního zaměření na prodej a servis obecné výpočetní techniky se nyní specializuje na oblast identifikačních systémů pro výrobní a logistické podniky.

 

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě s dlouhou tradicí inovací. První pobočka IBM v České republice byla založena již v roce 1932 jako první pobočka v regionu střední a východní Evropy a jako šestá v celé Evropě. Převažující činností IBM v České republice je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních.IBM je dodavatelem kvalitního HW vybavení pro realizaci projektů a dodávek – servery, pracovní stanice. ITeuro je business partner využívající kvalitní a odolné HW prostředky.

 

Logo INFORSpolečnost Infor je třetí největší společnost v oblasti podnikových informačních systémů na světě. Kupuje osvědčené softwarové produkty, které mají bohatou integrovanou funkčnost, a pak je vylepšuje. Investuje do inovace produktu a do jeho zlepšení a snaží se o zkrácení implementace. Globálně poskytuje software, služby a podporu a nabízí flexibilní možnosti pořízení. ITeuro je channel partner pro Českou a Slovenskou republiku využívající z portfolia společnosti Infor specializovaný SW pro podporu výrobních podniků, jejich procesů s cílem zvýšit konkurenceschopnost zákazníka.

 

Logo KvadosSpolečnost KVADOS, a.s., je významným a respektovaným středoevropským producentem a dodavatelem vlastních softwarových řešení, která na trhu působí od roku 1992. Z nabídky řešení společnosti využíváme řešení VENTUS. 

 

Microsoft logo Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation zahájila svoji činnost v roce 1992. ITeuro je partner využívající z portfolia Microsoftu operační systémy a SQL databázi jako základní stavební kámen podnikových řešení.

 

Logo RONSpolečnost RON Software spol. s r.o. vznikla v roce 1992. Hlavním cílem firmy je vývoj aplikačního ekonomického software. Programy, které byly vyvinuty týmem programátorů, již zpříjemnily a zjednodušily práci mnoha firmám v naší republice. Spolupráci s firmou RON využíváme při dodávkách docházkového systému případně personalistiky a mezd (PaM).

S&T logoSpolečnost S&T CZ je jedním z deseti největších systémových integrátorů v České republice. Společnost je součástí nadnárodní skupiny S&T AG, předního evropského dodavatele IT řešení a služeb, zastoupeného v 19 evropských státech. S&T CZ v Česku disponuje týmem 230 odborníků a má pobočky v osmi městech: v Praze, Brně, Liberci, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. S&T CZ navrhuje, dodává a provozuje informační systémy a poskytuje služby a autorizovaný servis v oblasti informačních technologií.