Reference – Complex, Advanced (implementace SW nástrojů)

interStroj, a.s.

Společnost interStroj, a.s. se specializuje na malosériovou zakázkovou výrobu součástí a celků, dále výrobu náhradních dílů a opravy hutních provozů včetně oblasti elektroniky, diagnostiky a průmyslového software.

SANBORN a.s

Společnost SANBORN a.s. je česká strojírenská společnost se sídlem ve Velkém Meziříčí, která se zaměřuje na dodávky do energetického, petrochemického a dopravního odvětví po celém světě.

RACCOON s.r.o.

Společnost RACCOON s.r.o vyrábí automatické karuselové, lineární a protipožární dveře. Dále dodává průmyslová vrata, brány, garážová vrata  a mříže.

EURAC Hradec, s.r.o.

Společnost je součástí nadnárodního koncernu EURAC, předmětem výroby je odlévání brzdových kotoučů včetně jejich následného obrábění.

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., Krnov

Společnost Krnovské opravny a strojírny s.r.o. se zabývá výrobou, modernizací a opravou kolejových vozidel a výrobou strojírenských dílů.

Ostravské opravny a strojírny, spol. s.r.o., Ostrava

Společnost Ostravské opravny a strojírny je největší opravnou železničních kolejových vozidel  v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

ROSTRA s.r.o., Vizovice

Společnost ROSTRA se zabývá výrobou nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených i strojních dílů a chirurgických nástrojů.

Otavské strojírny, a.s., Plzeň

Společnost Otavské strojírny navazuje na 50letou tradici ve strojírenské výrobě, montáží a opravách.  Zabývá se výrobou velkých regálových celků, bagrových lžic, konstrukcí klimatizačních jednotek vlaků a také pálením a ohýbáním plechů

ISAN Radiátory s.r.o., Blansko

Společnost ISAN Radiároty, s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice, 90 % své produkce exportuje do zahraničí, především do zemí Evropské Unie.

Alliance Laundry CE s.r.o., Příbor

Společnost Alliance Laundry CE s.r.o. (dříve Primus CE s.r.o.) patří mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východu.

Nábytek Exner, spol. s r.o., Kutná Hora

Společnost Nábytek Exner, spol. s r. o. je významným výrobcem a prodejcem kancelářského nábytku a interiérových doplňků.

JTEKT Automotive Czech Pardubice, s.r.o., Pardubice

Společnost JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek osobních automobilů

Strojírny a stavby Třinec, a. s., Třinec

Společnost Strojírny a stavby Třinec, a.s. je firma s dlouholetou tradicí výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.

Česká zbrojovka, a.s., Uherský Brod

Společnost Česká zbrojovka a. s. je podnik působící v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.

GRUND, a.s., Mladé Buky

Společnost GRUND a. s. se zabývá vývojem, výrobou a prodejem koupelnových předložek, závěsů, tyčí a ostatních koupelnových doplňků. 

Ondřejovická strojírna, a. s., Ondřejovice – Zlaté Hory

Společnost Ondřejovická strojírna se specializuje na zakázkovou výrobu tlakových zařízení podle českých a zahraničních standardů.

BIKE FUN International s.r.o., Kopřivnice

Společnost BIKE FUN International s.r.o. je výrobcem špičkových jízdních kol několika značek, která vyváží do mnoha zemí Evropy

FINIDR, s.r.o., Český Těšín

Tiskárna Finidr, s.r.o. patří mezi největší výrobce knižních publikací v pevné a měkké vazbě v České republice. 

HON a. s., Skřipov

Společnost HON je přední český výrobce kancelářského nábytku a interiérových doplňků. 

ZKDesign a.s., Velká Polom

Společnost ZKDesign se zabývá výrobou specifických výrobků v nábytkářské a interiérové oblasti.