Reference implementací ERP a pokročilých softwarových nástrojů

Našim zákazníkům poskytujeme informační řešení výrobců světové třídy. Jsme softwarovým partnerem například těchto firem (vybrané reference):

 

Alliance Laundry CE

Alliance Laundry CE (dříve Primus CE) patří mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východu.


Avire

Avire je významná mezinárodní společnost působící ve výtahovém průmyslu. Pod svými značkami E-motive, Janus, TL Jones a Memco vyrábí a nabízí světelné závory, LCD displeje a bezpečnostní telefony do výtahů.


BIKE FUN International

BIKE FUN International je výrobcem špičkových jízdních kol několika značek, která vyváží do mnoha zemí Evropy.


Česká zbrojovka

Česká zbrojovka působí v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.


EURAC Hradec

EURAC Hradec je součástí nadnárodního koncernu EURAC. Předmětem výroby je odlévání brzdových kotoučů včetně jejich následného obrábění.


FINIDR

Tiskárna FINIDR patří mezi největší výrobce knižních publikací v pevné a měkké vazbě v České republice. 


GRUND

GRUND se zabývá vývojem, výrobou a prodejem koupelnových předložek, závěsů, tyčí a ostatních koupelnových doplňků. 


ISAN Radiátory

ISAN Radiátory jsou největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Firma 90 % své produkce exportuje do zahraničí, především do zemí Evropské unie.


JK Nástroje

JK Nástroje se specializují na sériovou výrobu přesných součástek a výrobu a ostření frézovacích nástrojů.


JTEKT Automotive Czech Pardubice

JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek osobních automobilů.


KOVO RYBKA

KOVO RYBKA se věnuje přesnému třískovému obrábění rotačních a nerotačních dílů z různých typů materiálů, a to včetně speciálních technických plastů a kovových slitin.


KOVOLIS HEDVIKOV

KOVOLIS HEDVIKOV je největším výrobcem tlakově litých odlitků v České republice. Dodává například díly brzdového pedálu, ABS a brzdových válců, držáky motorů nebo součásti převodovek. 


Krnovské opravny a strojírny

Krnovské opravny a strojírny se zabývají výrobou, modernizací a opravou kolejových vozidel a výrobou strojírenských dílů.


Otavské strojírny

Otavské strojírny navazují na 50letou tradici ve strojírenské výrobě, montážích a opravách. Společnost se zabývá výrobou velkých regálových celků, bagrových lžic, konstrukcí klimatizačních jednotek vlaků a také pálením a ohýbáním plechů.


RACCOON

RACCOON vyrábí automatické karuselové, lineární a protipožární dveře. Dále dodává průmyslová vrata, brány, garážová vrata a mříže.


ROSTRA

ROSTRA se zabývá výrobou nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených i strojních dílů a chirurgických nástrojů.


SANBORN

SANBORN je česká strojírenská společnost, která se zaměřuje na dodávky do energetického, petrochemického a dopravního odvětví po celém světě.


Strojírny a stavby Třinec

Strojírny a stavby Třinec mají dlouholetou tradici výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.


ZK Design

ZK Design se zabývá výrobou specifických výrobků v nábytkářské a interiérové oblasti.