Reference projektů zvyšování efektivity

Správně nastavené, optimalizované procesy a funkční informační soustava jsou základem efektivního chodu každé společnosti. Projekty zvyšování efektivity AdviExpert pomohly například těmto firmám (vybrané reference):

 

ARMATURY Group

Společnost ARMATURY Group je významným českým výrobcem armatur a dodavatelem potrubí a příslušenství. Firma se zbývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem průmyslových armatur.


BIKE FUN International

BIKE FUN International je výrobcem špičkových jízdních kol několika značek (například ROCK MACHINE, SUPERIOR, Frappé), která vyváží do mnoha zemí Evropy.


DAHER KARBOX

Firma KARBOX (dříve DAHER KARBOX) vyrábí certifikované kontejnery ISO 1C a skříňové nástavby na užitkové automobily všech značek. Společnost je součástí průmyslového holdingu Czechoslovak Group (CSG).


HYDRAULICS

Společnost HYDRAULICS je ryze českou firmou, která se zabývá oblastí hydrauliky a hydraulických systémů. Na domácím trhu patří k lídrům výroby a servisu přímočarých hydromotorů – hydraulických válců.


ISAN Radiátory

ISAN Radiátory jsou největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Firma 90 % své produkce exportuje do zahraničí, především do zemí Evropské unie.


MONOMETAL nástroje

Společnost MONOMETAL nástroje je česká soukromá firma, která se zabývá zakázkovou výrobou a ostřením speciálních řezných nástrojů z HSS, PM-HSS a slinutého karbidu.


Strojírny a stavby Třinec

Strojírny a stavby Třinec mají dlouholetou tradici výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.


Wikov MGI

Výrobní závod Wikov MGI je součástí strojírenské skupiny Wikov. Specializuje se na odvětví kolejová vozidla, gumárenství a plasty, doly, vodní elektrárny, větrné a přílivové elektrárny a metalurgie.


ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE

Společnost ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE je největším českým výrobcem a jedním z nejvýznamnějších výrobců fréz z rychlořezných ocelí na evropském trhu. Šíří vyráběného sortimentu převyšuje evropskou konkurenci v tomto segmentu nástrojů.