Portfolio služeb

Realizujeme služby zaměřené na zvyšování efektivnosti podnikových procesů. Nikoliv používaný informační systém výrobní společnosti, ale právě kvalita podnikových procesů rozhoduje o úspěšnosti firem.

Neumí Vám stávající ERP systém řešit všechny Vaše potřeby?

Na trhu existuje americký ERP systém, který je celosvětovou jedničkou pro výrobní společnosti. Systém Infor SyteLine používá přes 70.000 výrobních společností, čímž je suverénně nejrozšířenějším ERP systémem pro výrobní společnosti. Jeho základní parametry (nebo důvod existence, chcete-li) jsou optimalizace výroby, řízení a plánování výroby, pokročilé plánování a rozvrhování (APS). Samozřejmě systém Infor SyteLine je komplexní ERP systém se všemi agendami, jak jste zvyklí i u jiných ERP systémů.

Trápí Vás výkonnost Vašeho podniku?

Máte ty správné ukazatele pro řízení firmy? Používáte optimální metriky a ukazatele? Rádi byste konfrontovali Vaše zkušenosti a metody s celosvětovými trendy ve Vašem oboru?

V čem vám může pomoci procesní analýza?

Kvalitní analýza procesů je základním předpokladem pro to, aby byly firemní procesy správně nastaveny, měřeny a vyhodnocovány. Rádi Vám pomůžeme s procesní analýzou Vaší společnosti, kontaktujte nás.

Chtěli byste zlepšit firemní procesy?

Začněme tedy společně od procesní analýzy přes určení kritických faktorů a metrik Vašeho podnikání a pojďme vyladit Vaše firemní procesy na optimum.

Porfolio našich služeb

V souladu s posláním realizujeme u našich zákazníků různé druhy projektů, jejichž cílem je pomoci zákazníkovi zlepšit jeho hospodářské výsledky a konkurenceschopnost.

Naše služby dělíme do tří skupin:

 Pyramida služeb ITeuro

COMPLEX

Zde patří zavádění komplexních podnikových informačních systémů (ERP) a to především Infor SyteLine, ale také máme zkušenosti s jinými ERP systémy (SAP, IFS, MS AX, lokální české ERP).

ADVANCED

Služby typu Advanced rozšiřují ERP systém o možné nadstavby, které mohou, ale nemusí být součástí standardního ERP řešení. Jako příklad uveďme například APS (pokročilé plánování a rozvrhování výroby, terminálový sběr dat (TSD), automatizovaný sběr dat (ASD).

EXPERT

Služby typu Expert nemají vazbu na používaný podnikový systém. Jedná se o specializované služby, v našem jazyce Expertní služby, které mají za cíl pomoci zákazníkovi zvýšit efektivitu procesůspojených s plánováním a řízením výroby.

Na začátek stránky