Advanced – pokročilé SW nástroje

orange-arrow

Základní informační systémy typu ERP, nejenom SyteLine, doplňujeme dalšími softwarovými nástroji pro řešení Vašich specifických potřeb.


Přínosy:

Grund: Měsíčně dvě směny navíc v kapacitách klíčového stroje po zavedení ASD.
Grund: Úspora až 50 % času při přípravě expedice s pomocí TSD.
ISAN: Zkrácení inventury hotových výrobků ze dvou až tři dnů na jeden s použitím přenosných terminálů a TSD.
ISAN: Efektivní řízení více než 900 000 možných variant produktů díky novému konfigurátoru výrobku.

Použití pokročilých SW nástrojů je v dnešní době nutností pro všechny dynamické výrobní podniky. ITeuro umí navrhnout a nasadit tato pokročilá řešení nejen pro informační systém Infor SyteLine.

  • Potřebujete plánovat kapacity i materiál současně, ale nechcete měnit Váš stávající IS?
  • Dosáhl váš stávající informační systém stavu, kdy je obtížné jej dále rozšiřovat?
  • Hledáte komplexní nástroj na řízení výrobní firmy, který „poroste“ s vámi?
  • Jste nespokojení s omezenou funkcionalitou vašeho IS nebo přístupem stávajícího implementátora?

Rozšíření podnikového informačního systému

Tato část služeb ITeuro navazuje na služby Complex jejímž cílem je zajistit jednotnou datovou základu napříč všemi základními procesy ve výrobní firmě. Nad tuto základnu navazuje další prvek služeb a SW nástrojů – Advanced. Cílem této vrstvy je napojit se na stávající IS systém a rozšířit tak využití, které konkrétní modul nabízí.

Pyramida služeb - Complex, Advanced

Terminálový a automatizovaný sběr dat jsou typickými zástupci této kategorie, kdy uživatelé nejprve dostávají základní informace z IS Infor SyteLine na obrazovku mobilního terminálu nebo stacionární odváděcí stanice a následně poloautomaticky/automaticky doplní další data nutná v dalším kroku příslušného procesu (např. odvedení práce pracovníka/stroje, provedení expedice, přesun ve skladu/výrobě….). Díky úzké vazbě na vrstvu Complex, je zajištěna integrita dat se základním ERP systémem a přitom uživatel získal další robustní nástroj pro zjednodušení práce jeho samotného i dalších, kteří se v daném procesu vyskytují později.

Samostatný modul pokročilého plánování a řízení výroby (APS – Advanced Planning and Schedulling) je nejenom standardní součástí informačního systému Infor SyteLine, ale existuje i v samostatné verzi, kterou lze nasadit nad IS jiného výrobce. Funkcionalita APS je dostupná pro zákazníky více než 20 let, což ukazuje na silný nástroj a zkušenosti již v době kdy ostatní výrobci zjišťovali možnosti MRP typu plánování do svých IS.

Máte-li funkční základní ERP systém a narážíte na problémy jak správně a reálně plánovat termíny v závislostech na kapacitách lidí i materiálů obraťte se na nás a probereme možnosti pokročilého plánování (APS) přímo pro vaši firmu.

Následující moduly jsou dalšími silnými nástroji nad základní ERP systém.:

  • QCS (Quality Control Systém) – řízení kvality,
  • FSP (Field Service Plus) – řízení servisu a údržby,
  • CRM (Customer Relationship Management) – řízení vztahů se zákazníky

Více se o těchto a dalších produktech dovíte v části Produkty.

Kontaktujte nás

Opište text
captcha