Informační řešení výrobních firem

red-arrow

Výrobním společnostem nabízíme ucelenou paletu softwarových produktů a služeb – od komplexního informačního systému SyteLine ERP přes samostatný modul pokročilého plánování SyteLine APS nad jiný ERP systém po specializované nástroje a konzultační služby. Budujeme funkční informační soustavy firem.


Přínosy:

Česká zbrojovka: Snížení prostředků vázaných v zásobách za prvních 6 měsíců provozu o 25 milionů Kč, snížení průběžné doby výroby ze 75 na 45 dnů
GRUND: Pokles skladových zásob o 17 % při současném navýšení výroby o 22 %, snížení rozpracované výroby o 50 %
KOVOLIS HEDVIKOV: Zvýšení přesnosti dodávek o jednu třetinu na současných 90 %

Každá firma pro správné fungování nezbytně potřebuje informační podporu všech klíčových procesů. V ITeuro se už téměř 20 let zaměřujeme na výrobní společnosti a poskytujeme jim špičkové softwarové produkty, které využívají výrobci světové třídy. Kromě komplexního informačního systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) ERP speciálně vyvíjeného pro výrobní podniky implementujeme například samostatný modul plánování a rozvrhování výroby Infor SyteLine APS a vlastní řešení InduStream pro digitální podporu výroby a dalších procesů.

Světově ověřený ERP systém

Jako Gold Channel Partner mezinárodní firmy Infor, která patří mezi tři největší výrobce podnikových aplikací na světě, implementujeme její ERP systém Infor SyteLine (CloudSuite Industrial) ERP. Řešení vyvinuté pro výrobní společnosti, které propracovanou funkčností, uživatelskou přívětivostí a výraznou flexibilitou pomáhá ke zlepšení výsledků podnikání a zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Možná nový ERP systém ani nepotřebujete

V dnešní době většina firem nějaký ERP systém využívá. Ani pokud nepokrývá všechny oblasti a nemá veškeré požadované funkce, nemusí být automaticky nutná jeho výměna. Jestliže váš stávající informační systém vyhovuje většině nároků, umíme vyřešit typické nedostatky jako nefunkční nebo chybějící plánování a rozvrhování výroby APS.

Stejně tak umíme dodat rozšíření pro konfiguraci zakázek, automatický sběr dat ze strojů, terminálový sběr dat, bezpapírovou dílnu, údržbu a jinou digitální podporu důležitých procesů. Poskytujeme také expertní konzultační služby, kterými umíme výrobním firmám pomoci dosáhnout vyšší efektivity i bez nasazení nebo obměny softwaru.

Pro rozšíření nebo lepší využití vašeho stávajícího ERP systému a vybudování celkově funkční firemní informační soustavy nabízíme:

  • Modul pokročilého plánování a rozvrhování výroby Infor SyteLine APS nad váš současný informační systém
  • Nástroj InduStream pro digitální sběr a distribuci dat ve výrobě a skladech, napojení na stroje, digitální podporu procesů výroby, údržby, kvality a dalších, WMS
  • Konfigurátor zakázek Infor CPQ
  • Konzultační služby a podpůrné nástroje ke zvýšení efektivity procesů AdviExpert

 

Kontaktujte nás

Opište text
captcha