Věděli jste, že…?

..jednotlivé návrhy na zlepšení Infor SyteLine jsou evidovány v databázi znalostí (knowledge base) a máte tak možnost se podílet se na vývoji řešení Infor SyteLine? Celý systém evidence zlepšení (CER) je veden v rámci systému podpory INFOR. Prvním krokem je tedy přihlášení na portál podpory

Jednotlivé návrhy na zlepšení jsou evidovány v databázi znalostí (knowledge base) a v názvu mají klíčové slovo CER. Pro vyhledání všech návrhů na zlepšení tedy stačí zadat do vyhledávacího pole zkratku CER. Pokud hledáme konkrétní číslo, případně chcete zúžit výběr, uveďte upřesňující údaje použité při vyhledání – např. CER 127730, CER unit of measure:

Infor Xtreme Support

Detail vybraného zlepšení si zobrazíte kliknutím na nadpis daného zlepšení. V případě, že se chcete přihlásit k odběru informací o daném zlepšení (e-mail při změně stavu, změně informací o daném CER), zvolte volbu Sign Up vedle daného CER. Zároveň tím zvýšíte prioritu daného návrhu – čím více zákazníků se přihlásí k danému CER, tím dříve se bude zvažovat pro zařazení do standardu.

Seznam zlepšení (CER)

Máte návrh na zlepšení? Chcete podpořit zařazení konkrétní funkcionality do nové verze Infor SyteLine? Pokud ano, přihlašte se na Infor Xtreme Support. Pokud nevíte, jak se přihlásit nebo nemáte přihlašovací údaje, kontaktujte prosím oddělení supportu (support@iteuro.cz).