Společnost AWEC Aluminium Products, výrobce hliníkových komponent pro přední německé a další evropské automobilky, rozšiřuje využití ERP systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Firma v něm od července 2019 kompletně zpracovává své účetnictví. Původně si pro finanční agendu ponechala externí aplikaci, zatímco výrobu řídí Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ERP už od poloviny roku 2017. Modul auditovaného českého účetnictví vzniká v ITeuro v rámci české lokalizace mezinárodního systému. ITeuro je Gold Channel Partnerem Inforu pro Českou republiku.

IT euro

Pro AWEC Aluminium Products znamená využití účetního modulu v Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ERP zjednodušení architektury informačního řešení a zeštíhlení procesů. Do externího účetního systému bylo nutné řadu informací duplicitně zadávat spolu s evidencí v primárním ERP, nyní je vše zpracováváno v jedné aplikaci. Protože je systém ve firmě v ostrém provozu více než dva roky, byl přechod velmi rychlý a zcela vyškolit bylo nutné pouze několik nových uživatelů. Ostatní se seznámili pouze s dalšími funkcemi.

 

O společnosti AWEC Aluminium Products s.r.o.

AWEC Aluminium Products se zaměřuje na zpracování hliníkových slitin, převážně pro automobilový průmysl (automotive). Ročně exportuje do Evropské unie a jiných zemí desítky miliony produktů. Těmi jsou komponenty do vozů předních německých automobilek a dalších evropských vozů. Jde zejména o nejmenší podvozkové platformy z řady automobilů značek Audi nebo Volkswagen, Opel, Mercedes-Benz, BMW až po nejluxusnější vozy značek Bentley nebo Rolls-Royce. Zákazníky firmy jsou nejčastěji výrobci náprav nebo výrobci tlumicích prvků uložení náprav, řízení a motorů.