B2B e-commerce je řešení pro elektronické obchodování mezi podniky prostřednictvím online prodejního portálu. Pro zákazníka přináší velmi pozitivní nákupní zkušenost, pro dodavatele výrazné zvýšení efektivity prodejních procesů. Nástroj umožňuje sofistikovanou správu informací o produktech a jejich profesionální prezentaci nakupujícím. Dodavatel může zákazníkům zobrazovat jejich objednávky, faktury a zásilky na personalizovaném portálu. Data jsou přístupná přímo ze systému ERP, takže ceny, dostupnost a zákaznické údaje jsou vždy aktuální.

B2B e-commerce se výrazně liší od B2C (obchodování s koncovým zákazníkem), i když shodně obsahují vyhledávání, navigaci, podrobné informace o produktech a zákaznické účty s historií. B2B zákazníci ale mají složité procesy schvalování a objednávání, více nákupčích nakupuje velké množství produktů nebo součástí s mnoha atributy najednou, opakovaně, mnohdy na základě ročních hromadných objednávek s individuálně vyjednanými cenovými podmínkami. Nejen tato specifika musí umět B2B e-commerce pokrýt.

ITeuro nabízí B2B elektronický obchod Infor Rhythm, který je, stejně jako další produkty Inforu, integrovaný s ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Z portfolia zákazníků ERP systému Infor CSI se řešení Infor Rhythm hodí výrobcům finálních produktů (nábytku, dopravních a transportních prostředků, elektrospotřebičů a podobně), ale také výrobcům náhradních dílů.

Scroll to the top