Ve dnech 19.–20. září 2019 jsme pořádali už 18. ročník odborné konference s golfovým odpolednem ITeuro Solution Day 2019. Setkání desítek současných i potenciálních zákazníků, partnerů a dalších hostů přivítal slunečným, ale chladným počasím Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic.

Dopolední odborná část s pěti přednáškami navazovala na téma end-to-end informačního řešení, které jsme v Kořenci probírali už před rokem. Tentokrát jsme si ale vybrané části vzali pod drobnohled. Například konfigurátor Infor CPQ totiž umožňuje rozmanité využití při digitalizaci jak obchodních, tak technologických procesů. Trojici různých přístupů jsme ukázali na nejnovějších projektech, které nyní implementujeme.

IT euro

Nedílnou součástí efektivního informačního řešení podniku jsou lidé, kteří umějí správně využívat firemní software. Oblasti vzdělávání pracovníků jsme zasvětili platformu AdviAcademy. O zkušenosti s realizovanými kurzy se podělili zástupci Strojíren a staveb Třinec a zprostředkovaně i z Alliance Laundry CE.

Své poznatky z výměny ERP systému a spolupráce s ITeuro účastníkům sdělili také hosté z MSV Metal Studénka, kde se implementace chýlí ke konci, a ze společnosti BORCAD cz, využívající Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) od ledna.

Nechyběla ani porce novinek zevnitř ITeuro, včetně představení nového časopisu IN-IT. Během přestávky si hosté mohli na stánku firmy Gaben osahat různý hardware pro využití s naším řešením InduStream ve výrobě a logistice. Ostatně právě InduStreamu coby mobilní podpoře vybraných klíčových procesů se věnovala nejen další názorná přednáška, ale i večerní workshop.

Odborný blok pak završila prezentace o zvyšování produktivity práce od partnerské společnosti TRIFID CONSULT, se kterou spolupracujeme na projektech AdviExpert.

Významnou proměnou prošlo golfové odpoledne. Chtěli jsme dát účastníkům-negolfistům, kteří ovšem na ITeuro Solution Day 2019 jezdí pravidelně, více prostoru na hřišti. Velký turnaj na 18 jamek pro golfisty a golfovou akademii pro nehráče proto nahradil 9jamkový Texas Scramble smíšených družstev. Jejich souboj se ukázal velmi vyrovnaný a o konečném pořadí rozhodly pouhé desetiny úderů, přepočtených podle handicapu golfistů.

Po vyhlášení vítězů se ještě účastníci mohli podrobněji seznámit s aplikací InduStream na zmíněném workshopu, nebo se už jen oddávat odpočinku s karibskými hudebními a koktejlovými tóny. Několik odvážlivců ze dvou týmů si zkusilo barmanskou disciplínu i z druhé strany. Nejprve natrénovali míchání v barmanské školičce a posléze se pokusili co nejlépe připravit drink Planter’s Punch. Autory lepšího nápoje z duelu jsme za jejich snažení odměnili luxusním rumem Plantation 20th Anniversary z Barbadosu.

Příští rok budeme v ITeuro slavit 20. „narozeniny“, a tak se hosté následujícího ročníku ITeuro Solution Day na něj určitě mohou těšit už teď.

ITeuro Solution Day 2019 v jedné minutě

Minutový průřez 18. ročníkem odborné konference s golfovým odpolednem, kterou v ITeuro pořádáme pro stávající i potenciální zákazníky, partnery naší společnosti a další hosty.