Nové vydání časopisu IN-IT společnosti ITeuro se věnuje vlivu dodavatele informačního řešení na jeho kvalitu, přínosy a spokojenost uživatelů. Zkušenosti z trhu potvrzují lidové rčení, že když dva dělají totéž, není to totéž. Výběr implementační firmy má zásadní vliv na to, jak bude software svými uživateli přijat a zda bude přinášet očekávané benefity. V rubrice Pod lupou se čtenáři dozvědí, v čem se liší přístup ITeuro i jaké jsou základní faktory, podle kterých lze posuzovat kvalitu dodavatele informačního řešení.

Dobrý software nasazený a podporovaný kvalitním dodavatelem není důvod měnit. Takovou zkušenost má i BIKE FUN International (BFI), největší český výrobce jízdních kol. Už dvě desetiletí využívá řešení od ITeuro postavené okolo ERP systému Infor SyteLine (CloudSuite Industrial). Firma se tak například snáze vypořádala s dopady koronavirové pandemie. Rozhovor s finančním ředitelem BFI Petrem Sazovským a analytičkou procesů Lenkou Debefovou prozradí jak.

BFI zároveň čtenářům dává unikátní možnost vyzkoušet si top modely elektrokol z jejich produkce. Stačí se zapojit do soutěže, mít trochu štěstí a pak si naplánovat prodloužený víkend.

IT euro

Také uživatelé informačního řešení ale mohou i na globální úrovni ovlivnit budoucí směřování softwaru, který využívají. Pro ERP Infor SyteLine existuje nezávislá mezinárodní skupina uživatelů, které společnost Infor naslouchá. Zároveň Infor jako výrobce sbírá podněty i prostřednictvím vlastního zákaznického programu Infor Concierge. Více v rubrice Dalekohled.

Rubrika Fíčura znovu připomíná zajímavé funkcionality a nástroje. Tentokrát jde o dohledové centrum pro administrátory ERP systému, dále přímé ovládání automatických skladových zařízení značky Kardex přes aplikaci InduStream Mobile a virtuální přílohy v ERP Infor SyteLine (CloudSuite Industrial).

IN-IT číslo 4 vyšel 16. září a je dostupný také online ve formátu PDF: bit.ly/IN-IT04

Chcete dostávat čerstvá vydání časopisu IN-IT pravidelně? Napište nám!

    Scroll to the top