Společnost Infor, jejímž Gold Channel Partnerem pro český trh je ITeuro, letos přesouvá svou největší evropskou konferenci Infor Inspire do online prostředí. Termín je stanoven na 21. dubna 2020 a registrace už běží. Akce je jednodenní a proběhne od 10.00 do 18.00 středoevropského času. Jedná se o náhradu za mezinárodní setkání partnerů a zákazníků, které se kvůli šířícímu se onemocnění COVID-19 nemohlo uskutečnit počátkem března v Londýně.

Infor Inspire Online přinese přes čtyři desítky přednášek o strategii, technologiích, nástrojích a praktických doporučeních, jak uspět v digitální době. Mezi řečníky budou zastoupeni nejvyšší představitelé Inforu včetně CEO Kevina Samuelsona, prezidenta pro produkty a technologického šéfa Somy Somasundarama nebo Cormaca Watterse, který zastřešuje mezinárodní aktivity.

IT euro

Rozsah přednášek je pestrý. Zákazníci a potenciální zájemci o produkty a služby ITeuro v programu najdou například:

  • Správné informace ke správným lidem ve správný čas prostřednictvím Infor CloudSuite Industrial (CSI – SyteLine): Jak Infor CSI pomáhá zredukovat čas od přijetí poptávky po expedici objednávky, s využitím nástrojů Infor IS a mobilních zařízení. Přednáška ukáže, jak odstranit prodlevy v obchodních procesech poskytováním správných informací správným lidem ve správný čas – se schvalováním a eskalací, které jsou elektronicky doručovány zaměstnancům, takže mohou své úkolu plnit efektivněji a přesněji.
  • Jak zvýšit prodeje, produktivitu a posílit konkurenční výhodu? Digitalizací procesů s Infor CPQ: Případová studie implementace konfigurátoru Infor CPQ ve společnosti Fetim. Infor CPQ zvyšuje produktivitu lidí i procesů, umožňuje nárůst prodeje, předchází chybám v zadáních do výroby.
  • Infor PLM Discrete pro SyteLine, LN a řešení CloudSuite: Přednáška objasní, jak uvést produkt na trh rychleji, vylepšit efektivitu designu a snížit náklady na zavedení nového produktu pomocí bezešvé integrace PLM Discrete, CAD aplikací a ERP systémů SyteLine, LN a CloudSuite (včetně CloudSuite Industrial, CloudSuite Aerospace & Defense, CloudSuite Automotive a CloudSuite Industrial Enterprise).
  • Prozkoumejte platformu Inforu pro inovace – Infor OS: Přednáška vysvětlí, jak může Infor OS posunout podnik na další úroveň inovací. Integrace, API, úložiště Data Lake a umělá inteligence – to vše integrované a dostupné pro produkty CloudSuite.
  • Nová generace ERP s umělou inteligencí Infor Coleman: Podnikový software vstupuje do nové generace a umělá inteligence spolu se strojovým učením budou průběžně otevírat nové způsoby interakce se systémy, stejně jako vykonávat zásadní úkoly. Přednáška představí aktuální evoluci digitální asistentky Coleman pro přirozenou interakci s podnikovými systémy, dále pak platformu umělé inteligence Coleman pro zprostředkování vstupů ze strojového učení do využívaných aplikací. Jaké možnosti jsou nyní ve standardu a co se plánuje do budoucna?
  • Měnící se role zaměstnanců v digitálním světě: Umělá inteligence, strojové učení, robotická automatizace procesů, cloud, internet věcí (IoT). Co za práci zbývá pro zaměstnance? Je toho spousta. Infor chce zvýšit produktivitu pracovníků a pomoci jim přinášet organizacím vyšší hodnotu. Přednáška se bude zabývat proměnou rolí pracovníků v digitální éře. Jak mohou technologie podpořit roli zaměstnance s využitím automatizace, doporučení a lepších informací?

Registrace účastníků je bezplatná, přístupná na stránce pages.infor.com/infor-inspire-online.html.