Společnost ITeuro jako český partner mezinárodní firmy Infor zajišťuje tuzemskou lokalizaci ERP systému Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). Nově pro něj připravila příplatkové rozšíření Dohledové centrum administrátora. Nástroj je navržený jako jedna z domovských stránek. Administrátorům slouží pro průběžnou kontrolu stavu systému a včasnou detekci problémů, které by mohly nastat. Na jednom místě zobrazuje například využití databáze, diskového prostoru, chybně skončených úloh nebo procesy nejvíce zatěžující procesory. Administrátor si může parametry a veličiny pro sledování nastavit.

IT euro

Dohledové centrum administrátora je dostupné jako RVS (rozšířená vlastnost systému) od verze ERP 9.01.02. Kromě nepřetržitého monitorování má i funkce pro zobrazení historie běhu SQL jobů, poskytuje informace o zálohách databáze nebo umožňuje analyzovat SQL procesy včetně blokovaných. Užitečný je také přehled všech modifikovaných formulářů pro uživatele nebo skupiny, které případně lze rovnou odstranit nebo obnovit do standardní podoby.

Zákazníci, kteří chtějí rozšíření využívat, se mohou obrátit na svého key account manažera, napsat e-mail na obchod@iteuro.cz nebo vyplnit formulář na této stránce.

IT euro

Zaujala vás novinka? Ozvěte se nám třeba přes formulář!

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte, že společnost ITeuro bude tyto údaje zpracovávat na základě vašeho zájmu o naše produkty a služby. Souhlas můžete kdykoliv odvolat e-mailem na marketing@iteuro.cz.