Společnost ITeuro byla založena 19. ledna 2000, na trhu informačních řešení a konzultačních služeb pro výrobní podniky tedy působí přes 20 let. Po celý rok si bude firma významné jubileum připomínat během různých příležitostí se zákazníky, partnery a zaměstnanci.

Historie ITeuro je nedílně spjata s ERP systémem SyteLine. Už v době založení ITeuro se jednalo o uznávaný, světově rozšířený nástroj. Dominantou softwaru bylo a stále je integrované pokročilé plánování a rozvrhování výroby APS. SyteLine původně vyvíjela americká firma Frontstep, kterou v roce 2003 převzala společnost MAPICS. V roce 2005 byl MAPICS koupen firmou Infor, založenou jen o tři roky dříve soukromými investory. Dnes je Infor jedním ze tří největších výrobců podnikových aplikací na světě.

IT euro

Také ITeuro se z firmy zaměřené na implementaci ERP systému posunulo dále a zákazníkům buduje komplexní informační řešení. Vedle dodávky aplikací to znamená i předávání know-how, konzultační služby pro zvýšení efektivity AdviExpert a systematické vzdělávání uživatelů podnikového softwaru AdviAcademy.

Klíčovým produktem zůstává systém nyní nabízený pod názvem Infor CloudSuite Industrial (SyteLine). ITeuro pro něj připravuje českou jazykovou a legislativní lokalizaci a s výrobcem Infor dlouhodobě udržuje nejvyšší stupeň partnerské spolupráce (Infor Gold Channel Partner). Z portfolia Inforu nabízí ITeuro i další nástroje, například konfigurátor výrobků a zakázek Infor CPQ. Kromě toho ITeuro vytváří vlastní software InduStream pro digitální sběr a distribuci dat ve výrobě a skladech, napojení na stroje, digitální podporu procesů (výroba, údržba, kvalita a další) a WMS.