LOMAX, tradiční a největší český výrobce garážových vrat, zefektivní své obchodní procesy novým konfigurátorem pro obchodní partnery. Řešení Infor CPQ dodané společností ITeuro bude využito jako B2B portál pro konfiguraci sekčních, posuvných a křídlových vrat, rolovacích systémů a venkovních žaluzií. Rozšiřující modul Infor 3D Design Automation umožní po konfiguraci generování 3D výstupů v různých formátech. Vše bude napojeno na stávající ERP systém HELIOS iNuvio.

„Kvalitní konfigurátor pro B2B partnery vnímáme jako nezbytnou součást zlepšování a zrychlení prodejních procesů. Vybrali jsme si Infor CPQ jako osvědčený produkt s prokazatelnými přínosy. Reference ITeuro nám jednoznačně potvrdily jak vhodnost řešení pro naše potřeby, tak firmy ITeuro jako dodavatele,“ říká Radek Dufek, jednatel a obchodní ředitel společnosti LOMAX.

IT euro

Foto © LOMAX & Co

 

Dokončení projektu je naplánováno na březen 2022. LOMAX se tak v segmentu vybavení a důležitých prvků komerčních budov i domácností přidá k firmám jako ISAN Radiátory nebo RACCOON, které řešení Infor CPQ od ITeuro už využívají.

„Obchodní proces byl v případě LOMAXu rychlý. Konfigurátor Infor CPQ má celosvětově perfektní výsledky napříč různými obory, my jako ITeuro máme i vlastní a relevantní oborové reference. Jedná se o řešení, které lze nasadit nad jakýkoliv ERP systém v krátkém čase, což zákazníkovi umožní brzy dosáhnout přínosů,“ dodává Martin Koňařík, obchodní manažer ITeuro.

 

O společnosti LOMAX & Co s.r.o.

Společnost LOMAX & Co je největším českým výrobcem garážových vrat. Portfolio produktů ale zahrnuje také okna, vstupní hliníkové dveře, venkovní žaluzie a předokenní rolety. Veškerá výroba je na míru, z kvalitních evropských materiálů. Firma má dnes po celé České republice a na Slovensku 80 poboček, dále je zastoupena v Polsku, Maďarsku, Německu a Rakousku.

Chcete o projektu vědět více? Napište nám!

    Scroll to the top