V září byl spuštěn živý provoz nejnovější verze Infor SyteLine 8.03 ve společnosti ISAN Radiátory.  K hlavním přínosům upgrade patří kromě nových funkcionalit systému a integrovaných modulů WorkFlow či WorkBench i pročištění databáze o nepoužívané položky a kusovníky. Součástí upgrade byla také implementace nové verze konfigurátoru a nově přepracovaná účetní lokalizace. 

ISAN Radiátory je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice, exportující 90 % své produkce do zahraničí, především do zemí Evropské Unie. Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů ISAN MELODY, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů ISAN EXACT, podlahových konvektorů ISAN TERMO, článkových radiátorů ISAN ATOL a radiátorů z žebrových trubek ISAN SPIRAL.

Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Nejnovější verze Infor SyteLine verze 8.03 představuje další významné obohacení funkcionality produktu, které napomáhá efektivní práci a zachování konkurenceschopnosti. Největší technologickou novinkou je nová verze SQL a Windows Serveru, další vítanou funkcionalitou v oblasti skladů a distribuce je pak řešení pro zákaznické a dodavatelské konsignace.