V závěru roku 2021 připravila společnost ITeuro další číslo svého časopisu IN-IT. Vydání je tentokrát věnováno zmapování cesty k chytré továrně neboli smart factory. V rubrice Pod lupou se čtenáři seznámí s pěti vrstvami, které chytrá továrna obsahuje – a mohou tak vyhodnotit, jak si jejich společnost nyní vede a kudy by měla pokračovat.

S vybudováním vlastního výrobního areálu velký krok na této cestě učinila společnost JK Nástroje. V rozhovoru v rubrice Mítink popisuje Václav Nášel, správce informačního řešení a datový analytik, důvody a výhody zavedené automatizace a robotizace.

IT euro

Zajímavou příležitostí, jak vytěžit více cenných informací a pohledů z už provozované infrastruktury, představují Amazon Web Services. Vyhrazena jim je rubrika Dalekohled. Bez výrazných zásahů a změn lze technologiemi největšího a nejbezpečnějšího cloudového poskytovatele na světě například zapojit průmyslovou umělou inteligenci do zpracování dat.

Na stejné dvojstraně čeká na zákazníky a zájemce o produkty a služby ITeuro také soutěž. Karibský rum A. H. Riise XO Reserve z limitované edice 2 000 lahví zaručeně zahřeje v chladných dnech a získat jej je snadné. Stačí poslat do 28. února 2022 na e-mail marketing@iteuro.cz správnou odpověď na jednoduchou otázku a pak už jen mít trochu štěstí.

V dalších rubrikách vezme IN-IT 2/2021 čtenáře mimo jiné na Expo 2020 do Dubaje nebo představí nový nástroj InduStream View. Seznámí je také s Jakubem Mikulou, který je nejen konzultantem ITeuro, ale i skvělým fotografem a vášnivým cestovatelem.

IN-IT číslo 5 vyšel 20. prosince 2021 a je dostupný také online ve formátu PDF: bit.ly/IN-IT05

Chcete dostávat čerstvá vydání časopisu IN-IT pravidelně? Napište nám!

    Scroll to the top