Společnost Infor ohlásila akvizici několika produktových řad od firmy RSVP Business Systems, distribučního partnera Infor a předního dodavatele v oblasti řízení služeb a kontroly kvality. Akvizice zahrnuje mimo jiné i řešení Quality Control Solution (QCS), aplikaci postavenou na vývojové sadě Mongoose od Infor, která pomáhá výrobcům sledovat, kontrolovat a řídit kvalitu prostřednictvím každodenních procesů od příjmu, přes výrobu až po expedici produktů.

Řešení QCSje architektonicky kompatibilní s řešením Infor10 ERP Business (SyteLine) a dalšími aplikacemi Infor umožňující snadnou integraci a rychlejší vývoj. Záměrem společnosti Infor je nabízet významné produktové inovace a integrovat nové produkty QCS s klíčovými platformami Infor, což poskytne ještě větší synergii mezi produkty QCS a stávajícími nabídkami produktů Infor.

Zákazníci, kteří pracovali s RSVP již dříve, získají přínosy také prostřednictvím síly a stability partnerství se společností Infor, která je třetím největším dodavatelem podnikových aplikací na světě, a díky zaměření na produktové inovace a zákaznickou hodnotu. Zákazníci budou také moci využít jednotnou podporu od jednoho dodavatele, zkrátit kritickou dobu odezvy a zefektivnit přístup k produktové podpoře.

O společnosti Infor

Infor je přední poskytovatel podnikového softwaru a služeb, který pomáhá více než 70 000 zákazníků ve 164 zemích zefektivňovat jejich podnikání a řídit obchodní růst.