Držíme slovo, proto i tento rok pořádáme odbornou konferenci ITeuro Solution Day 2020 spojenou s golfovým odpolednem. Termín i místo platí: 17.– 18. září v Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic.

ITeuro letos slaví 20. výročí od svého založení, takže jsme naše kulaté narozeniny promítli i do programu. Dopolední odborná část nese název „Včera, dnes a zítra“. Ohlédneme se za historií, mimo jiné i případovou studií našeho prvního zákazníka BIKE FUN International – své řešení průběžně rozvíjí a má plány i do budoucna. Podíváme se prakticky také na ryze aktuální témata jako sběr dat ze strojů a využití mobilních aplikací. A chybět nebude ani vize transformace provozních procesů výrobních firem.

IT euro

Odpoledne se můžete těšit na golfový turnaj otevřený pro všechny účastníky. Den pak završí oslava. Z dortu sice nevyskočí, ale i tak Vás určitě potěší a večer zpříjemní svým vystoupením Mirai.

Chápeme však, že letošní rok je specifický. Pokud tedy nemůžete z jakéhokoliv důvodu být s námi v Kořenci fyzicky, připravili jsme pro Vás možnost sledovat odbornou část programu online přes službu Microsoft Teams. I k virtuální účasti se prosím registrujte, pouze přihlášení účastníci od nás obdrží odkaz pro živý přenos.

Přihlásit k účasti na akci se mohou i zájemci o naše řešení a služby.

 

Odborná část – Včera, dnes a zítra

 • 20 let ITeuro – software, projekty, zkušenosti a zákazníci
 • Praktické využití mobilních technologií
 • Sběr dat z výrobních strojů ve firmě JK Nástroje (případová studie)
 • BIKE FUN International – 20 let s informačním řešením ITeuro (případová studie)
 • Transformace provozních procesů výrobních firem
 • Moderní hardware do výroby a skladů (stánek společnosti Gaben)

 

Golfové odpoledne

 • Turnaj Texas Scramble (9 jamek)

 

Účast na ITeuro Solution Day potvrďte do 11. září 2020

 

Další informace

 • S ohledem na vyvíjející se zdravotní situaci v České republice budeme přihlášené účastníky informovat 15. září 2020 o aktuálních organizačních a preventivních ochranných opatřeních.
 • Pokud máte zájem o ubytování, dejte nám o tom vědět při registraci. Ubytovací kapacita Golf & Ski Resortu Kořenec je omezena. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici. Na jeden pokoj lze letos ubytovat pouze účastníky ze stejné společnosti. Při naplnění kapacity přímo v místě akce lze individuálně domluvit ubytování v Boskovicích (vzdálených přibližně 20 km). Ubytování si hradí účastníci samostatně.
 • Celá akce je neformální, proto doporučujeme pohodlné oblečení a obuv vhodnou pro golfové odpoledne.

 

Přihláška

  Budu se účastnit jako:
  Chcete zajistit ubytování?

  Registrační formulář je odesílán marketingovému oddělení společnosti ITeuro a veškeré zadané údaje jsou využity výhradně pro organizaci akce ITeuro Solution Day 2020. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.

  Scroll to the top