Letošní rok bude pro české výrobce strojů a zařízení výzvou nejen z pohledu specifik oboru, ale také ekonomických prognóz. Osvědčenou cestou, jak se vypořádat s konfigurací produktů, rozmanitými požadavky zákazníků, plánováním výrobních kapacit a efektivitou nákladů, je odvětvově specializované informační řešení s komplexní funkcionalitou.

Chcete se o tématu dozvědět více? Pro vedoucí pracovníky a IT specialisty jsme připravili bezplatný půldenní seminář Informační řešení pro výrobce strojů a zařízení aneb Jak zlepšit konkurenceschopnost. Uskuteční se v úterý 10. března 2020 od 9.00 do 13.00 v pražské pobočce našeho partnera Infor na adrese Na Strži 1702/65 (budova City Empiria), Praha 4-Nusle.

IT euro

Program semináře

 • Potenciál a výhody informačního řešení podporujícího specifika odvětví výroby strojů a zařízení – zajištění konkurenceschopnosti firmy
  Různé faktory konkurenceschopnosti vyžadují k pokrytí různé funkce. Vhodné informační řešení by je mělo pokrývat všechny, jedině tak může být konkurenční výhodou. V diskuzi si můžete porovnat své zkušenosti s dalšími účastníky semináře.
 • Kdy se rozhodnout pro doplnění nebo změnu informačního řešení a jak se na to připravit
  Aby byla úprava architektury nebo celková změna informačního řešení smysluplná, musí být firma připravena také upravit své procesy. Jaké kroky je vhodné podniknout předem a na co si dát pozor?
 • Proč je ucelené řešení end-to-end výhodnější než mozaika systémů
  Informační řešení je zpravidla založeno na ERP systému propojeném s dalšími aplikacemi. Pokud pocházejí od stejného dodavatele, je mnohem jednodušší řešení budovat, rozvíjet a udržovat.
 • Vybraná specifika optikou konkrétních nástrojů
  Názorně uvidíte, jak se různá specifika vašeho oboru mohou řešit konkrétními softwarovými nástroji – ERP systémem Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), konfigurátorem Infor CPQ a dalšími prvky v rámci konsolidovaného informačního řešení.

 

Přihláška na seminář

Vždy prosím uveďte jméno společnosti, jména účastníků a jejich pracovní pozice spolu s kontaktními údaji (e-mail, telefon). Vaše údaje použijeme pouze k organizaci semináře. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.