Pravidelný seminář Účetnictví s ITeuro se na podzim 2020 uskuteční online formou. Konzultanti ITeuro pro oblast ekonomiky budou s účastníky v kontaktu „virtuálně“ přes nástroj Microsoft Teams. Této formě je přizpůsoben i obsah akce a také její délka. Seminář proběhne ve čtvrtek 12. listopadu 2020 od 9.00 do 12.30.

Na programu jsou například novinky v agendách faktur vydaných a přijatých, v oblasti majetku nebo banky. Pokud se s nimi chcete seznámit, přihlaste se prosím nejpozději do úterý 10. listopadu 2020. Do přihlašovacího formuláře můžete napsat také dotaz, který chcete v rámci semináře zodpovědět.

IT euro

Obsah semináře

  • Faktury vydané
  • Faktury přijaté
  • Majetek
  • Banka
  • Vybrané rozšířené vlastnosti systému (RVS)

Podrobnější program zašleme zájemcům na vyžádání.

 

Online přihláška

Seminář je určen pro zákazníky společnosti ITeuro. Z každé firmy se může účastnit libovolný počet zájemců. Prosíme však, aby každý z nich byl zaregistrován. Účast je pro všechny bezplatná.

Všem přihlášeným účastníkům zašleme v předstihu odkaz pro připojení se k online semináři. Aplikaci Microsoft Teams nemusíte mít nainstalovanou v počítači, funguje i v prostředí webového prohlížeče, na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Pokud potřebujete s připojením nebo nastavením poradit, napište nám.

    Registrační formulář je odesílán marketingovému oddělení společnosti ITeuro a veškeré zadané údaje jsou využity výhradně pro organizaci semináře Účetnictví s ITeuro. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.

    Scroll to the top