Na termín 19.–20. září 2019 připadá 18. ročník oblíbené akce ITeuro Solution Day, která spojuje odbornou konferenci s golfovým odpolednem. Se zákazníky, partnery a dalšími vzácnými hosty se potkáme v Golf & Ski Resortu Kořenec poblíž Boskovic.

IT euro

Dopolední odbornou část jsme pojmenovali “Digitalizace s lidskou tváří”. Jak je nejen z názvu patrné, ani současný trend Průmyslu 4.0 se neobejde bez lidí ve výrobních podnicích. Zaměříme se proto na vzdělávání pracovníků a jejich produktivitu, ale samozřejmě i na dostupné nástroje a technologie pro digitální podporu firemních procesů. Chybět samozřejmě nebude ani ohlédnutí za uplynulým rokem a zajímavými projekty. Odpoledne pak zpestří golfový turnaj, tentokrát jinou formou – golfisté i amatéři si společně zahrají Texas Scramble na 9 jamek. Poté akci završí pohodový společenský večer s dotekem Karibiku.

Přihlásit k účasti na akci se mohou i zájemci o naše řešení a služby.

 

Odborná část – Digitalizace s lidskou tváří

  • ITeuro v roce 2019 – události, lidé a projekty
  • Vzdělávání AdviAcademy jako součást efektivních procesů
  • Mobilní technologie InduStream ve skladech, výrobě a v terénu
  • Digitalizace v obchodních procesech a technologii – případové studie využití konfigurátoru
  • Sledování a zvyšování produktivity práce – metody zvyšování produktivity v praxi

 

Golfové odpoledne

  • Turnaj Texas Scramble (9 jamek)

 

Účast na ITeuro Solution Day potvrďte do 9. září 2019

 

Další informace

  • Pokud máte zájem o ubytování, dejte nám o tom vědět při registraci. Ubytovací kapacita Golf & Ski Resortu Kořenec je omezena, proto svou přihlášku neodkládejte. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici, můžete tak být ubytováni s některým z dalších hostů. Při naplnění kapacity přímo v místě akce lze individuálně domluvit ubytování v Boskovicích (vzdálených přibližně 20 km). Ubytování si hradí účastníci samostatně.
  • Celá akce je neformální, proto doporučujeme pohodlné oblečení a obuv vhodnou pro golfové odpoledne.

 

Přihláška

Budu se účastnit jako:
Chcete zajistit ubytování?

Registrační formulář je odesílán marketingovému oddělení společnosti ITeuro a veškeré zadané údaje jsou využity výhradně pro organizaci akce ITeuro Solution Day 2019. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.