Neměli jste zatím čas prolistovat nové číslo časopisu IN-IT jaro a léto 2020 a odpovědět na soutěžní otázku? Nevadí. Termín, do kterého nám můžete zaslat odpověď, prodlužujeme až do 30. června 2020. Ve hře je výjimečná 20letá jednosladová skotská whisky Ardmore, kterou můžete oslavit 20. narozeniny ITeuro. A právě ve speciální příloze k našim dvacátinám najdete i odpověď, pokud nechcete hádat od boku.

Zbytek aktuálního čísla je věnován ERP systému pro výrobní firmu. Dozvíte se rozdíly mezi výrobou procesní a diskrétní, poradíme vám s přípravou na výběr systému a připomeneme i některé z důležitých nástrojů i užitečných vychytávek.

IT euro

Jak se může firma s podporou dobrého ERP systému a jeho dodavatele rozvíjet, hovoří majitel tiskárny FINIDR Jaroslav Drahoš. V rozhovoru zavzpomínal na začátky podniku, který dnes patří k největším v oboru knihtisku i v celosvětovém měřítku, ale poodhalil i brzkou budoucnost.

Celé číslo časopisu IN-IT jaro a léto 2020 je dostupné ke stažení ve formátu PDF: bit.ly/IN-IT02 A nezapomeňte, odpovědět na soutěžní otázku můžete až do konce června.