Hledáte způsob, jak zvýšit spokojenost svých zákazníků, zrychlit obchodní proces a výrazně zvýšit prodeje? Odpovědí na všechny tyto požadavky je digitální transformace obchodních procesů zavedením konfigurátoru Infor CPQ.

Tento nástroj lze využít mnoha různými způsoby, které vám názorně ukážeme na bezplatném webináři 10. června 2021 (9.00–11.00).

Webinář si můžete pustit dodatečně ze záznamu. Napište nám na ochod@iteuro.cz a pošleme vám odkaz.

Inspirujte se, jak i vaše společnost může:

 • Získat spokojenější zákazníky
 • Prodávat a dodávat více, výrazně rychleji a efektivněji
 • Změnit svůj obchodní model a přístup
 • Nabízet výrobky na míru podle individuální specifikace zákazníka
 • Automatizovat tvorbu podkladů pro výrobu, získat data pro plánování zakázky
 • Ihned při objednání sdělit zákazníkovi reálný termín dodání

O své zkušenosti z praxe se podělí zástupci tiskárny FINIDR (jedna z největších tiskáren knih v evropském i světovém měřítku), ISAN Radiátory (výrobce designových topných těles) nebo firmy RACCOON (výrobce automatických a karuselových dveří).

IT euro

Program webináře

 • Stručné představení řešení Infor CPQ
 • Prodej zbraní přes CZ Configurator
  Online konfigurátor individualizovaných zbraní, který umožnil České zbrojovce udržet prodej jedinečných výrobků v první vlně epidemie covidu-19
 • Kalkulace zakázek v tiskárně FINIDR
  Až 400 specifických parametrů je nutné zohlednit při kalkulaci zakázky výroby knihy
  (Witold Palowski, ředitel přípravy výroby a administrativy společnosti FINIDR)
 • Normování operací ve VHM
  Speciální využití konfigurátoru pro normování výrobních operací ve společnosti VÍTKOVICE HEAVY MACHINERY
 • Zkrácení obchodního procesu z dnů na minuty ve společnostech ISAN Radiátory a RACCOON
  Díky vyvázání technologů z obchodního procesu mohou obchodníci zpracovávat individuální nabídky za zlomek času, o TPV se stará konfigurátor
  (Michaela Zmítková, system manager společnosti ISAN Radiátory, Petr Lachman, obchodní ředitel společnosti RACCOON)
 • Filozofie tvorby modelů v konfigurátoru
 • Prostor pro dotazy a diskuzi

Videopozvánka

Vyrábíte produkty podle individuálních přání zákazníků?

Zavedení konfigurátoru CPQ a transformace procesů přináší firmám mnoho výhod nejen v obchodní fázi. Na webináři pohovoří zákazníci ITeuro o konkrétních příkladech z praxe v různých odvětvích výroby.

Online přihláška

Webinář je určen pro zástupce výrobních firem jak stávajících zákazníků společnosti ITeuro, tak i potenciální zájemce o řešení konfigurátoru Infor CPQ. Z každé firmy se mohou účastnit až tři zájemci. Prosíme však, aby každý z nich byl zaregistrován. Účast je pro všechny bezplatná. Pokud se chcete semináře zúčastnit ve větším počtu, kontaktujte nás a domluvíme se individuálně.

Přihlášky přijímáme do 7. června 2021. Přihlášeným účastníkům poté zašleme odkaz pro připojení se k webináři. Aplikaci Microsoft Teams nemusíte mít nainstalovanou v počítači, funguje i v prostředí webového prohlížeče, na tabletech a chytrých mobilních telefonech. Pokud potřebujete s připojením nebo nastavením poradit, napište nám.

  Registrační formulář je odesílán marketingovému oddělení společnosti ITeuro a veškeré zadané údaje jsou využity výhradně pro organizaci webináře Transformujte své obchodní procesy: Zvyšte prodeje, efektivitu i spokojenost zákazníků. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.

  Scroll to the top