editorial img

Výrobním společnostem nabízíme ucelenou paletu softwarových produktů a služeb – od komplexního informačního systému ERP přes samostatný modul pokročilého plánování APS nad jiný ERP systém po specializované nástroje a konzultační služby. Působíme jako systémový integrátor a budujeme funkční informační soustavy firem.

Světově ověřený ERP systém

Jako Gold Channel Partner mezinárodní firmy Infor, která patří mezi tři největší výrobce podnikových aplikací na světě, implementujeme její ERP systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ERP.

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) ERP

Podnikový informační systém (ERP) vyvinutý pro výrobní společnosti, který propracovanou funkčností, uživatelskou přívětivostí a výraznou flexibilitou pomáhá ke zlepšení výsledků podnikání a zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Chci vědět více

Možná nový ERP systém ani nepotřebujete

Většina firem nějaký ERP systém už využívá. Ani pokud nepokrývá všechny oblasti a nemá veškeré požadované funkce, nemusí být automaticky nutná jeho výměna. Jestliže vyhovuje většině nároků, umíme vyřešit typické nedostatky jako nefunkční nebo chybějící plánování a rozvrhování výroby APS. Stejně tak umíme dodat rozšíření pro konfiguraci zakázek, automatický sběr dat ze strojů, terminálový sběr dat, bezpapírovou dílnu, údržbu a jinou digitální podporu důležitých procesů.

Infor%20CloudSuite%20Industrial%20%28SyteLine%29%20APS

Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) APS

Řešení pokročilého plánování a rozvrhování výroby

Chci vědět více
InduStream

InduStream

Digitální podpora výroby, sběr dat ze strojů, WMS

Chci vědět více
Infor%20CPQ

Infor CPQ

Špičkový konfigurátor výrobků a zakázek

Chci vědět více

Další doplňky pro zefektivňování firemních procesů

Příležitostí, jak zefektivnit fungování výrobní firmy, může být celá řada. Pomůžeme vám tyto příležitosti identifikovat, změnit procesy, zavést a sledovat klíčové ukazatele KPI. Proškolíme vaše zaměstnance a posuneme je v odborných znalostech i v takzvaných měkkých dovednostech (soft-skills).

AdviExpert AdviExpert

AdviExpert

Projekty kombinující konzultační služby a podpůrné nástroje pro zvýšení efektivity podnikání

Více informací
AdviAcademy AdviAcademy

AdviAcademy

Platforma odborného vzdělávání uživatelů podnikových aplikací a pracovníků výrobních firem

Více informací

Reference

Naše informační řešení využívají i tyto výrobní firmy:

reference Česká zbrojovka

Česká zbrojovka

Chci vědět více
reference Alliance Laundry CE

Alliance Laundry CE

Chci vědět více
reference ISAN Radiátory

ISAN Radiátory

Chci vědět více

Zajímavosti a semináře

Faktory výběru vhodného ERP systému

Podnikové informační systémy, přesněji systémy plánování podnikových zdrojů (odtud ERP – Enterprise Resource Planning), dnes integrují procesy firmy napříč různými činnostmi a odvětvími. Rozmanitost systémů a jejich nabídek může značně komplikovat volbu vhodného řešení. V tomto článku shrnujeme oblasti, které podle...

Konec babylonu systémů aneb Jak přistupovat k IT řešení v rámci skupiny firem

Softwaru implementovaného ve výrobních podnicích v České republice je velká řada. Svým způsobem je to dobře. Hnací motor jménem konkurence pomáhá neustále vylepšovat systémy a služby poskytované ze strany producentů i implementátorů softwaru. Pro český průmysl je pak přínosné, že i...

Konsolidované IT řešení v době Průmyslu 4.0 aneb co je to vlastně 4. průmyslová revoluce

„Průmysl 4.0… zase nějaká revoluce. Zase nějaké heslo. Před pěti roky pořád někdo otravoval s cloudem, teď Průmysl 4.0. Já řeším problém, že mi dva nové stroje jedou na poloviční výkon, než jsme kalkulovali. A oni na mě s nesmysly.“ Podobné myšlenky...

Scroll to the top