Spolupracujeme se špičkovými renomovanými partnery, díky kterým můžeme poskytovat výrobním firmám skutečně komplexní spektrum produktů a služeb. Jsme strategickým partnerem mezinárodní společnosti Infor pro Českou republiku a jako jediní zde připravujeme jazykovou a legislativní lokalizaci jejího ERP CloudSuite Industrial (SyteLine). Kromě toho vyhledáváme regionální a lokální spolupráci v odborné rovině i v oblasti společenské odpovědnosti.

ApSo

Společnost ApSo vznikla v roce 1991 s cílem podpořit koncové uživatele při zavádění a provozování informačních systémů. Na základě dlouhodobých praktických zkušeností vyvinula vlastní produkt EIS APSO, který řeší oblasti ekonomického a personálního řízení, dodavatelské a odběratelské vztahy a podporuje interní a externí elektronickou komunikaci. V rámci služeb firma nabízí také vedení účetnictví, daňové a účetní poradenství.

Více informací: apso.cz

Gaben

Gaben je ryze českou soukromou společností, která byla založena v roce 1991. Z původního zaměření na prodej a servis výpočetní techniky se nyní specializuje na oblast identifikačních systémů pro výrobní a logistické podniky. Vyvíjí a vyrábí mimo jiné RFID etikety libovolných rozměrů, aplikátory etiket, čtečky etiket a také odolné průmyslové mobilní i stacionární terminály pro získávání dat ve výrobním procesu.

Více informací: gaben.cz

IBM

Společnost IBM byla založena v roce 1911 a první pobočku na našem území otevřela již roku 1932, a to jako vůbec první ve střední Evropě. Dnes je IBM největším světovým výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií. Kromě hardwaru, IT infrastruktury, cloudových služeb a dalších IT technologií společnost nabízí i řešení financování IT projektů – od mobilních aplikací přes nástroje business intelligence po ERP systém.

Více informací: ibm.com/cz-cs/

Infor

Infor patří mezi tři největší společnosti v oblasti podnikových informačních systémů na světě. Firma vznikla v roce 2002 a do svého portfolia soustřeďuje osvědčené softwarové produkty, které dále rozvíjí. Působí ve více než 175 zemích světa, zaměstnává přes 17 tisíc odborníků a jedno z vývojových center excelence má přímo v České republice. V roce 2017 začal Infor do svých řešení integrovat vlastní platformu umělé inteligence Coleman.

Více informací: cz.infor.com

IT Cluster

IT Cluster je klastr zaměřený na oblast IT a vznikl v Ostravě na počátku roku 2006. Koncepcí spojuje vzdělávací instituce a podnikatelské subjekty do celku, jehož posláním je zajistit přípravu lidských zdrojů, vytvořit potenciál pro řešení inovačních projektů a zajistit společné aktivity v oblasti marketingu. Zároveň se sdružení snaží uplatnit na trhu výsledky výzkumu a vývoje cestou spolupráce firem s akademickou sférou.

Více informací: itcluster.cz

KVADOS

KVADOS je nezávislým českým výrobcem a dodavatelem informačních systémů. Společnost byla založena v roce 1992 a v současnosti její produkty nacházejí uplatnění ve 12 zemích světa. Nabízená řešení poskytují oporu v oblastech obchodu, logistiky a skladování. Při vývoji KVADOS sází na princip inovací. Doménou firmy je podpora práce uživatelů v terénu a optimalizace procesů pomocí softwarových nástrojů z vlastní produkce.

Více informací: kvados.cz

Microsoft

Microsoft je přední světová firma v oblasti informačních technologií, svými produkty a službami silně orientovaná na mobilitu a cloud. Její vizí je inspirovat zákazníky, jednotlivce i organizace, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět. Společnost vznikla v roce 1975 ve Spojených státech amerických. Českou pobočku otevřela v roce 1992 a nyní zde má i vývojové centrum jak pro vlastní produkty, tak divizi Skype.

Více informací: microsoft.com/cs-cz/

RON Software

RON Software je česká firma, založená v roce 1992 pro vývoj aplikačního ekonomického softwaru. Dnešní portfolio zahrnuje například produkty pro zpracování mezd a vedení podrobné personalistiky, automatizovaný docházkový a přístupový systém nebo objednávkový a výdejní systém pro stravovací provozy. Společnost také spolupracuje s výrobci docházkových a přístupových terminálů a zabezpečovacích ústředen.

Více informací: ron.cz

Strenuus Technology

Společnost Strenuus Technology vznikla v roce 2014, její zkušenosti ale mají výrazně delší historii. Zabývá se výrobními procesy především v automobilovém průmyslu, energetice, průmyslu zpracování kovů a ve farmacii. Portfolio služeb zahrnuje například návrh komunikačních sítí nebo systémy pro sledování kvality výrobních procesů. Specializací firmy je sběr dat z výrobních strojů a tvorba aplikací pro obsluhu komunikačních rozhraní.

Více informací: strenuus.cz

TRIFID CONSULT

TRIFID CONSULT je lídrem v oblasti zvyšování produktivity a snižování nákladů. Tato česká společnost vznikla v roce 1996. Za sebou má přes 300 úspěšných projektů s měřitelnými zlepšeními, které realizovala v tuzemsku i v zahraničí. Tým dvou desítek zkušených konzultantů se zaměřuje na produktivitu výroby, technicko-hospodářských pracovníků (THP) a režijních, ale i na snižování nákladů na nákup materiálu a služeb.

Více informací: trifid-consult.cz

Scroll to the top