Hledáte to správné místo, kde se nejlépe uplatníte? Připojte se k ITeuro! Jsme česká softwarová a konzultační společnost, která je partnerem výrobních firem na cestě ke světové třídě. Můžete se podílet na projektech pro zákazníky jako BIKE FUN International (největší český výrobce jízdních kol pod značkami SUPERIOR a ROCK MACHINE), FINIDR (jedna z největších tiskáren v Evropě), Alliance Laundry CE (výrobce profesionální prádelenské techniky), Strojírny a stavby Třinec (strojírenská firma ze skupiny Třineckých železáren) nebo ZETOR TRACTORS (výrobce legendárních traktorů ZETOR).

IT euro

Už v roce 2008 jsme získali certifikát Investors in People (IIP), který je mezinárodním standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů. V letech 2014 a 2018 jsme certifikát obhájili, a tak máte záruku, že se o své zaměstnance opravdu dobře staráme.

Jste Business Development Representative? Připojte se do naší sítě!

Náš nový kolega/ně se stane klíčovou osobou pro rozvoj obchodní činnosti v naší společnosti. Budete identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti. Proto by náš nový člen týmu měl mít zájem o oblast softwarových IT řešení, zájem o trendy, jakož i chuť se dlouhodobě rozvíjet a zlepšovat.

Za to Vám nabízíme velký prostor k seberealizaci a flexibilní pracovní podmínky v přátelském kolektivu. Jste po škole a nemáte praxi? Nevadí, všemu Vás naučíme!

Pracovní náplň, aneb od práce BDR očekáváme:

  • aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků prostřednictvím interní databáze,
  • vyhledávání nových zdrojů kontaktů prostřednictvím různých nástrojů, sociálních sítí,
  • první oslovení potenciálního zákazníka,
  • prezentace firmy a klíčových výhod informačního systému,
  • domluva schůzky,
  • péče o potencionálního zákazníka,
  • účast na obchodních schůzkách,
  • spolupráce na tvorbě nabídek,
  • spolupráce na kampaních s marketingovým oddělením.

Potřebujete k této práci (bez toho se neobejdete):

  • nebát se vzít telefon a aktivně oslovit zákazníka,
  • znalost sociálních sítí,
  • analytické schopnosti při hledání a definování témat, reflektující potřeby zákazníka,
  • umět komunikovat, zaujmout,
  • aktivní přístup k dalšímu vzdělávání a rozvoji dovedností,
  • samostatnost, odpovědnost,
  • znalost MS Office,
  • řidičský průkaz skupiny B.

Za to nabízíme:

  • práci, která má smysl a nebudete se při ní nudit,
  • příjemnou atmosféru a prostředí stabilní české společnosti, kde se budete cítit dobře,
  • firemní kulturu, kde můžete věci měnit,
  • individuální přístup – každý jsme jiný,
  • odpovídající ohodnocení, 13. mzdu,
  • pružnou pracovní dobu a možnost občasného home office,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 2 dny mimořádného volna (sick day),
  • stravenkový paušál,
  • různé formy osobního a profesního rozvoje, koučovací přístup,
  • řadu zaměstnaneckých výhod (životní a penzijní připojištění, Flexi Pass Card, Multisport kartu, zvýhodněné tarify pro volání, firemní akce).

Vidíte se spíše na jiné pozici, kterou zrovna neobsazujeme?
Nevadí, přesto se nám ozvěte!

I když zrovna aktivně hledáme posily jen pro některé pozice, rádi se s vámi seznámíme a případně i domluvíme na spolupráci.

Určitě nám o sobě dejte vědět, pokud jste:

  • Konzultantka nebo konzultant ERP systému Infor LN (CloudSuite Industrial Enterprise)
  • Konzultantka nebo konzultant ERP systému pro oblasti výroby nebo servisu
  • Konzultantka nebo konzultant ERP systému se znalostí účetnictví
  • Produktová manažerka nebo manažer

Už stačí jen…

…vzít aktuální životopis a poslat nám ho na e-mail irena.znachorova@iteuro.cz, případně rovnou zavolat naší HR manažerce Ireně Znachorové
na číslo 603 895 150.

Tento web potřebuje váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby vám mimo jiné mohl ukazovat informace týkající se vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.
Souhlas můžete odmítnout .