Výsledky své práce se můžeme chlubit, protože našim zákazníkům přináší reálný užitek. Prohlédněte si vybrané reference. K třídění podle konkrétního produktu nebo služby použijte filtr.

Reference

Alliance Laundry CE (dříve Primus CE) patří mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východu.

Společnost ARMATURY Group je významným českým výrobcem armatur a dodavatelem potrubí a příslušenství. Firma se zbývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem průmyslových armatur.

Avire je významná mezinárodní společnost působící ve výtahovém průmyslu. Pod svými značkami E-motive, Janus, TL Jones a Memco vyrábí a nabízí světelné závory, LCD displeje a bezpečnostní telefony do výtahů.

BIKE FUN International je výrobcem špičkových jízdních kol několika značek, která vyváží do mnoha zemí Evropy.

Brentwood Industries je předním poskytovatelem řešení z termoformovaných plastů pro široké spektrum zákazníků z výrobního a environmentálního průmyslu.

Česká zbrojovka působí v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.

EURAC Hradec je součástí nadnárodního koncernu EURAC. Předmětem výroby je odlévání brzdových kotoučů včetně jejich následného obrábění.

Tiskárna FINIDR patří mezi největší výrobce knižních publikací v pevné a měkké vazbě v České republice i celé střední Evropě.

GRUND se zabývá vývojem, výrobou a prodejem koupelnových předložek, závěsů, tyčí a ostatních koupelnových doplňků.

HYDRAULICS je ryze českou firmou, která se zabývá oblastí hydrauliky a hydraulických systémů. Na domácím trhu patří k lídrům výroby a servisu přímočarých hydromotorů – hydraulických válců.

ISAN Radiátory jsou největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Firma 90 % své produkce exportuje do zahraničí, především do zemí Evropské unie.

JK Nástroje se specializují na sériovou výrobu přesných součástek a výrobu a ostření frézovacích nástrojů.

JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek osobních automobilů.

Firma KARBOX (dříve DAHER KARBOX) vyrábí certifikované kontejnery ISO 1C a skříňové nástavby na užitkové automobily všech značek. Společnost je součástí průmyslového holdingu Czechoslovak Group (CSG).

KOVO RYBKA se věnuje přesnému třískovému obrábění rotačních a nerotačních dílů z různých typů materiálů, a to včetně speciálních technických plastů a kovových slitin.

KOVOLIS HEDVIKOV je největším výrobcem tlakově litých odlitků v České republice. Dodává například díly brzdového pedálu, ABS a brzdových válců, držáky motorů nebo součásti převodovek.

Krnovské opravny a strojírny se zabývají výrobou, modernizací a opravou kolejových vozidel a výrobou strojírenských dílů.

MONOMETAL nástroje je česká soukromá firma, která se zabývá zakázkovou výrobou a ostřením speciálních řezných nástrojů z HSS, PM-HSS a slinutého karbidu.

Otavské strojírny navazují na 50letou tradici ve strojírenské výrobě, montážích a opravách. Společnost se zabývá výrobou velkých regálových celků, bagrových lžic, konstrukcí klimatizačních jednotek vlaků a také pálením a ohýbáním plechů.

RACCOON vyrábí automatické karuselové, lineární a protipožární dveře. Dále dodává průmyslová vrata, brány, garážová vrata a mříže.

ROSTRA se zabývá výrobou nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených i strojních dílů a chirurgických nástrojů.

SANBORN je česká strojírenská společnost, která se zaměřuje na dodávky do energetického, petrochemického a dopravního odvětví po celém světě.

Strojírny a stavby Třinec mají dlouholetou tradici výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.

Výrobní závod Wikov MGI je součástí strojírenské skupiny Wikov. Specializuje se na odvětví kolejová vozidla, gumárenství a plasty, doly, vodní elektrárny, větrné a přílivové elektrárny a metalurgie.

Společnost ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE je největším českým výrobcem a jedním z nejvýznamnějších výrobců fréz z rychlořezných ocelí na evropském trhu. Šíří vyráběného sortimentu převyšuje evropskou konkurenci v tomto segmentu nástrojů.

Slovem zákazníka