Výsledky své práce se můžeme chlubit, protože našim zákazníkům přináší reálný užitek. Prohlédněte si vybrané reference. K třídění podle konkrétního produktu nebo služby použijte filtr.

Reference

Alliance Laundry CE (dříve Primus CE) patří mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východu.

Společnost ARMATURY Group je významným českým výrobcem armatur a dodavatelem potrubí a příslušenství. Firma se zbývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem průmyslových armatur.

Avire je významná mezinárodní společnost působící ve výtahovém průmyslu. Pod svými značkami E-motive, Janus, TL Jones a Memco vyrábí a nabízí světelné závory, LCD displeje a bezpečnostní telefony do výtahů.

BIKE FUN International je výrobcem špičkových jízdních kol několika značek, která vyváží do mnoha zemí Evropy.

Brentwood Industries je předním poskytovatelem řešení z termoformovaných plastů pro široké spektrum zákazníků z výrobního a environmentálního průmyslu.

Česká zbrojovka působí v oblasti přesného strojírenství v oborech zbraní pro ozbrojené složky armády a policie, jakož i pro sportovní a lovecké účely, výrobků, dílů a sestav pro letecký a automobilový průmysl a speciálního nářadí pro strojírenskou výrobu.

Elpro-Energo Transformers se specializuje na vývoj a výrobu distribučních transformátorů, které využívá například skupina ČEZ.

EURAC Hradec je součástí nadnárodního koncernu EURAC. Předmětem výroby je odlévání brzdových kotoučů včetně jejich následného obrábění.

Tiskárna FINIDR patří mezi největší výrobce knižních publikací v pevné a měkké vazbě v České republice i celé střední Evropě.

GRUND se zabývá vývojem, výrobou a prodejem koupelnových předložek, závěsů, tyčí a ostatních koupelnových doplňků.

HYDRAULICS je ryze českou firmou, která se zabývá oblastí hydrauliky a hydraulických systémů. Na domácím trhu patří k lídrům výroby a servisu přímočarých hydromotorů – hydraulických válců.

ISAN Radiátory jsou největším výrobcem koupelnových trubkových radiátorů v České republice. Firma 90 % své produkce exportuje do zahraničí, především do zemí Evropské unie.

JK Nástroje se specializují na sériovou výrobu přesných součástek a výrobu obráběcích nástrojů pro nejrůznější odvětví průmyslu.

JTEKT Automotive Czech Pardubice se specializuje na výrobu přesných mechanických dílů do převodovek osobních automobilů.

Firma KARBOX (dříve DAHER KARBOX) vyrábí certifikované kontejnery ISO 1C a skříňové nástavby na užitkové automobily všech značek. Společnost je součástí průmyslového holdingu Czechoslovak Group (CSG).

KOVO RYBKA se věnuje přesnému třískovému obrábění rotačních a nerotačních dílů z různých typů materiálů, a to včetně speciálních technických plastů a kovových slitin.

KOVOLIS HEDVIKOV je největším výrobcem tlakově litých odlitků v České republice. Dodává například díly brzdového pedálu, ABS a brzdových válců, držáky motorů nebo součásti převodovek.

Krnovské opravny a strojírny se zabývají výrobou, modernizací a opravou kolejových vozidel a výrobou strojírenských dílů.

MONOMETAL nástroje je česká soukromá firma, která se zabývá zakázkovou výrobou a ostřením speciálních řezných nástrojů z HSS, PM-HSS a slinutého karbidu.

Otavské strojírny navazují na 50letou tradici ve strojírenské výrobě, montážích a opravách. Společnost se zabývá výrobou velkých regálových celků, bagrových lžic, konstrukcí klimatizačních jednotek vlaků a také pálením a ohýbáním plechů.

RACCOON vyrábí automatické karuselové, lineární a protipožární dveře. Dále dodává průmyslová vrata, brány, garážová vrata a mříže.

ROSTRA se zabývá výrobou nástrojů pro lisování plechových dílů, vstřikovacích forem na plasty, soustružených i strojních dílů a chirurgických nástrojů.

SANBORN je česká strojírenská společnost, která se zaměřuje na dodávky do energetického, petrochemického a dopravního odvětví po celém světě.

Strojírny a stavby Třinec mají dlouholetou tradici výroby širokého spektra výrobků, jako jsou technologické celky, ocelové konstrukce, zařízení pro hutní provozy, strojní součásti, náhradní díly, hutní válce a upevňovací prvky železničního svršku – drobného kolejiva.

Výrobní závod Wikov MGI je součástí strojírenské skupiny Wikov. Specializuje se na odvětví kolejová vozidla, gumárenství a plasty, doly, vodní elektrárny, větrné a přílivové elektrárny a metalurgie.

Společnost ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE je největším českým výrobcem a jedním z nejvýznamnějších výrobců fréz z rychlořezných ocelí na evropském trhu. Šíří vyráběného sortimentu převyšuje evropskou konkurenci v tomto segmentu nástrojů.

Slovem zákazníka

Scroll to the top