Jsme ITeuro – česká konzultační a softwarová společnost, která se specializuje na podnikové aplikace, související služby a optimalizaci procesů ve výrobních firmách. Budujeme informační řešení.

Od svého založení v roce 2000 zákazníkům dodáváme komplexní informační systémy a nástavbové aplikace jak od mezinárodní firmy Infor, tak z naší vlastní produkce. Zajišťujeme nejen implementaci softwaru, jeho následnou podporu a rozvoj. Poskytujeme také široké spektrum služeb od školení uživatelů po expertní poradenství pro optimalizaci procesů, zvýšení efektivity a produktivity podle celosvětových standardů a best practices. Pomáháme zákazníkům fungovat na úrovni výrobců světové třídy. K tomu jim poskytujeme potřebné softwarové nástroje, podporu a know-how.

Na českém a slovenském trhu informačních systémů pro výrobní společnosti máme jeden z největších implementačních týmů s téměř třemi desítkami odborníků a přibíráme další. Pro přední firmy v oborech automotive, strojírenství, elektrotechniky, nábytkářství, tisku a dalších odvětví jsme realizovali desítky projektů, a to včetně mezinárodních. Námi dodávaná řešení vycházejí z 30letých zkušeností výrobců světové třídy a umožňují každému našemu zákazníkovi dosáhnout špičkové úrovně výkonnosti firmy.

 

ITeuro ve zkratce

 

Oborové zaměření

Od založení naší společnosti se zaměřujeme na oblast diskrétní výroby – tedy takové produkce, jejíž postupy jsou založeny na výrobě podle kusovníků. Jsou to například odvětví:

Výroba strojů a zařízeníLetectví a obranaAutomotiveObrábění kovůElektrotechnika a high-tech
Lisovny a nástrojárnyVýroba nábytkuTiskárny a výroba obalůSlévárny a kovárnyÚdržba, opravy a servis

 

Podrobnější profil naší společnosti si můžete stáhnout ve formátu PDF.

 

Historie

V roce 1997 se společnost Autel rozhodla rozšířit portfolio svých služeb o dodávku a implementaci ERP systémů, konkrétně SyteLine od americké firmy Symix. Akvizicemi výrobce se SyteLine dostal přes společnosti Frontstep a Mapics až pod značku Infor. Samotný Autel nejprve založil dceřinou firmu Autel-IT a v roce 2000 už samostatnou společnost ITeuro. Postupně přicházel vývoj vlastních doplňků a české lokalizace pro ERP SyteLine (nyní s názvem CloudSuite Industrial) a později i vlastního uceleného softwaru InduStream.

Pro dodávku profesionálních služeb v nejvyšší možné kvalitě postupujeme podle světových best practices ITIL pro služby informačních technologií. Od roku 2011 jsme certifikováni podle mezinárodní normy ISO 9001 pro činnosti zavádění komplexního informačního systému Infor ERP SyteLine a poskytování poradenství v oblasti optimalizace firemních procesů za účelem zvyšování efektivnosti a ziskovosti výrobních podniků. V roce 2017 jsme byli recertifikováni podle nejnovější verze normy ISO 9001:2015 (ČSN EN ISO 9001:2016). Opakovaně jsme také v letech 2008, 2014 a 2018 získali světově uznávaný certifikát Investors in People, který je mezinárodním standardem v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů.

Platný certifikát ISO 9001 si můžete zobrazit ve formátu JPG.

 

Politika kvality

Uvědomujeme si, jak významná je kvalita pro dlouhodobé zajištění našeho úspěchu v tržním prostředí. Kvalita je nám odrazem spokojenosti a důvěry našich zákazníků. Tato skutečnost nás zavazuje k trvalému budování dobrého jména naší společnosti a trvalému zlepšování kvality poskytovaných řešení a služeb.

Náš kompletní dokument Politika kvality si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Scroll to the top