Ve čtvrtek 18. června 2020 pořádá společnost ITeuro pro své zákazníky první z letošních odborných seminářů. Jak napovídá název akce Mobilní podpora výroby a logistiky, akce se zaměří na klíčové procesy ve výrobních firmách a jejich podporu mobilními technologiemi. Hlavní slovo tak budou mít novinky v řešení InduStream.

Účastníci semináře se názorně seznámí například s odváděním výroby přes sériová čísla, s prováděním fyzické inventury přes mobilní zařízení nebo s možnostmi napojení a řízení automatizovaných skladových systémů – „kardexů“.

Seminář se uskuteční v hotelu Green v Ostravě-Petřkovicích. S ohledem na aktuální zdravotní situaci a omezenou kapacitu seminární místnosti prosíme všechny zákazníky, aby za každou společnost přihlašovali nejvýše dva zaměstnance. Pokud máte zájem vyslat více účastníků, uveďte to do přihlášky. Jestliže to okolnosti umožní, rádi vám vyjdeme vstříc.

Přihlášky přijímáme do 12. června 2020.

IT euro

Termín konání: 18. června 2020, 9.00–16.00 (registrace od 8.30)

Místo konání: Ostrava-Petřkovice, hotel Green

Přihlášky: formulářem na této stránce nebo e-mailem na adresu info@iteuro.cz, do přihlášky uveďte jména všech účastníků a případně dalších zájemců

 

Obsah semináře

  • Logistické transakce v mobilní aplikaci InduStream
  • Napojení a řízení automatizovaných skladových systémů značky Kardex, zajímavé zákaznické výstupy pro ERP Infor CloudSuite Industrial (SyteLine) a nástavbu InduStream Manager
  • Odvádění sériových čísel a vykazování režijních časů ve výrobě
  • Novinky v ovládání aplikace InduStream pro oblast výroby
  • Co chystáme dalšího, diskuze a prostor pro vaše náměty

 

Online přihláška

Přihlásit můžete kromě sebe i kolegyni nebo kolegu. Pokud máte zájem zúčastnit se semináře ve větším počtu, dejte nám o tom v přihlášce vědět. Vyřešíme s vámi situaci individuálně podle dostupných míst v seminárních prostorách. První účastník z každé společnosti má seminář bezplatný, každý další zájemce za 600 Kč (včetně DPH) za osobu.

Vždy prosím uveďte jméno společnosti, jména účastníků a jejich pracovní pozice spolu s kontaktními údaji (e-mail, telefon). Vaše údaje použijeme pouze k organizaci semináře. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.