Co přinesl rok 2021 do ITeuro? Jak vypadají implementační projekty probíhající na obou stranách dálkově? Čím můžete své informační řešení posunout na novou úroveň dnes a co se vám bude hodit třeba za pár let? Zvítězíte nad cestou časem do roku 2041? Zúčastněte se ITeuro Solution Day 2021 a dostanete na všechny otázky patřičné odpovědi.

Pro odbornou část jsme vybrali podtitul Jedeme dál! Uplynulý rok byl totiž v mnoha ohledech opravdu specifický a do dalších 20 let naše společnost vykročila naproti covidem „zamčeným dveřím“. Naštěstí jsme měli klíč, a proto jsme projekty s vámi zvládali řešit na dálku. Zároveň nás tyto chvíle inspirovaly k hledání nových možností, jak vaše informační řešení rozvíjet pro nejrůznější okolnosti, které mohou nastat dnes, ale i za deset let.

IT euro

Přijeďte se inspirovat, načerpat zkušenosti i dobrou náladu, užít si golfové odpoledne a také společenský večer, během kterého se vydáme do roku 2041. Vytěžte dost aj-tý-coinů a ukořistěte svou trofej z cesty časem. Jedeme dál! Buďte u toho s námi!

A pokud přece jen nemůžete dorazit 16.–17. září 2021 přímo do Golf & Ski Resortu Kořenec, přihlaste se alespoň k virtuální účasti a sledujte odborný program online. Registrovat akci se mohou i zájemci o naše řešení a služby.

 

Odborná část Jedeme dál!

 • ITeuro v roce 2021
 • Implementace na dálku – zkušenosti z implementačních projektů pro společnosti Alliance Laundry CE a ZETOR KOVÁRNA během epidemie covidu-19
 • SyteLine 10 je tady – co přináší firmám Elpro-Energo Transformers a VARIEL nejnovější generace ERP aneb nasazení „na zelené louce“ a první upgrade v ČR
 • Nové nástroje, nové příležitosti – posuňte byznys na novou úroveň vnímání značky vašimi zákazníky (customer experience)
 • Řešení pro budoucnost – rozmanité možnosti dalšího rozvoje informačního řešení pro podporu růstu a podnikání i v celosvětovém měřítku
 • Technologické stánky společností Gaben a NetDirect

 

Golfové odpoledne

 • Turnaj Texas Scramble (9 jamek)
 • Golfová akademie

 

Účast na ITeuro Solution Day potvrďte do 10. září 2021

 

Další informace

 • S ohledem na vyvíjející se zdravotní situaci v České republice budeme přihlášené účastníky informovat 14. září 2021 o případných organizačních a preventivních ochranných opatřeních.
 • Pokud máte zájem o ubytování, dejte nám o tom vědět při registraci. Ubytovací kapacita Golf & Ski Resortu Kořenec je omezena. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici. Při naplnění kapacity přímo v místě akce lze individuálně domluvit ubytování v Boskovicích (vzdálených přibližně 20 km). Ubytování si hradí účastníci samostatně.
 • Celá akce je neformální, proto doporučujeme pohodlné oblečení a obuv vhodnou pro golfové odpoledne.

 

Přihláška

  Budu se účastnit jako:
  Chcete zajistit ubytování?

  Registrační formulář je odesílán marketingovému oddělení společnosti ITeuro a veškeré zadané údaje jsou využity výhradně pro organizaci akce ITeuro Solution Day 2021. Přihláška je platná až po potvrzení ze strany ITeuro.

  Scroll to the top